Wpis z mikrobloga

W normalnym kraju typ, by trafił do pierdla za tak oczywista mowę nienawiści. Tutaj niestety parasol ochronny PiSu działa i zerowska prokuratura nic nie zrobi. Ale czego to się nie robi dla przyszłego koalicjanta
  • Odpowiedz
@Neobychno: No i co Ci da ze zapisales? Narracja bedzie taka jak zwykle.
"Wyrwane z kontekstu" (I takiej narracji wcale nie przeskadza ze pokazales caly kontekst - wyrwales i juz :P)

No ale czego sie spodziewac po konfederussji?
  • Odpowiedz
nie ma czegos takiego jak mowa nienawisci


@EdmondDantes: jest coś takiego jak mowa nienawiści. Wolnośc słowa ma różne oblicza. Mozna jej uzywać, żeby mówić fajne rzeczy, ale prawactwo jak zwykle używa go do szkalowania i plucia jadem. A potem jest kwik, bo im się odbiera wolność słowa, kiedy nie ma przyzwolenia na kłamanie i propagowanie nienawiści.
  • Odpowiedz
@Tymajster:

nie ma przyzwolenia na klamanie

jak to?

i propagowanie nienawisci

to co dla ciebie jest nienawistne nie jest tym samym dla mnie
jesli chcesz zakazywac pewnych pogladow to przygotuj sie na ich nasilenie
nikt nie bedzie mnie w tym kraju karac za pogarde dla mniejszosci i jest to super sprawa ;]
  • Odpowiedz
to co dla ciebie jest nienawistne nie jest tym samym dla mnie


@EdmondDantes: już nie udawaj idioty twierdząc, że stwierdzenie "wykopiemy Żydów i Ukraińców" nie jest nienawistne. To jest oczywiste. Wszystko poza stwierdzeniem tego oczywistego faktu to kręcenie fikołków, aby relatywizować swoje dyskryminujące poglądy.

nikt nie bedzie mnie w tym kraju karac za pogarde dla mniejszosci

Żebyś się nie zdziwił. Są w tym kraju paragrafy na takich nienawistnych ludzi. Aczkolwiek anonem
  • Odpowiedz
@Tymajster:

wykopiemy

nie wiem skad to wziales, gosc napisal "pogoni" i nie uwazam tego za nienawistne

popatrz na jaszczura

jezeli dobrze pamietam to jablonowski zostal skazany za nawolywanie do zabojstwa a nie za poglady i dlatego w jego przypadku popieram ten wyrok
  • Odpowiedz