Wpis z mikrobloga

@Rodjer: Za "pierwszego Chorzowa" cały stadion gadał głośno jak przekupki przez pierwsze 4 kawałki supportu, bo każdy myślał, że to leci po prostu tło z płyty. A tu ani "dzień dobry", ani "zaczynamy", ani "pocałujcie nas w dupę". Po prostu laski zaczęły plumkać i elo.
  • Odpowiedz
  • 1
@Marc838: Mogę się mylić, ale jak zaczną koncert, to pewnie jeszcze jako tako jasno będzie, więc Rammlied też nie zrobi takiego wrażenia
  • Odpowiedz
@Rodjer: Nie do końca, byłem na koncercie w Berlinie w 2010 na obiekcie, gdzie był Live Aus Berlin i zaczynali, jak było dosyć jasno. Wrażenia niesamowite.
  • Odpowiedz
@Marc838: Mogę się mylić, ale jak zaczną koncert, to pewnie jeszcze jako tako jasno będzie, więc Rammlied też nie zrobi takiego wrażenia


@Rodjer: liczyłem na to, że jednak zaczną Armee de Tristen, a Rammlied wjedzie po powrocie ze sceny B.
Trochę dziwi też brak fajerwerków z pierwszym taktem - niby są na koniec, ale trochę żal.
  • Odpowiedz
@Rodjer: Mam lekką nadzieję że brak Angst na generalce to lekki trolling - na próbach widać, że światła były zgrane, więc coś tam więcej się postarali. Może po prostu zrobili tak, żeby był jęk zawodu i orgazm podczas właściwego koncertu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Natomiast Dicke Titten to chyba nawet nie ćwiczyli
enron - @Rodjer: Mam lekką nadzieję że brak Angst na generalce to lekki trolling - na...
  • Odpowiedz
  • 1
@enron: też o tym myślałem i na to liczę, bo jednak z tych, które były odsłuchiwane, tylko Angst nie było wczoraj zagrane.
Dowiemy się jutro wieczorem
  • Odpowiedz