Wpis z mikrobloga

@FotDK: jaki piłkarz poza Bellinghamem jest do wyjęcia i z miejsca wzmocni skład Realu? Tu też nie chodzi o to, żeby teraz nakupować szrotu jak Chelsea, szczególnie że ta polityka transferowa działa i wczorajszy półfinał tego nie zmieni. Przespaliśmy Haalanda, ciężko znaleźć kogoś kto mógłby zastąpić Karima, na rynku prawych obrońców też straszna posucha...
@ObslugaRadomskiegoLotniska brakuje cracka, ja dalej optuję za Mbappe, ale też żeby transfer z tymi śmieciami z Paryża był przeprowadzony z godnością dla klubu

a poza nim nawet nie chodzi o kupowanie gwiazd, bo wiemy jakim ryzykiem było Zidanes y Pavones

idzie mi o głębię składu, rok temu z ławki był Cama, Rodrygo, dziś oni w podstawie a z ławki w sumie tylko Ceballos daje rozruszanie

mamy też do cholery Castillę, 2 graczy
@ObslugaRadomskiegoLotniska: fakt, valverde gra dno, biega jak #!$%@?, a nic z tego nie wynika, ale pamietaj, ze zaden gracz nie jest w top formie przez caly sezon. Ty porownujesz bellinghama ogolnie do biezacej formy. Dwa to jednak w bundeslidze granie z ogorkami przez 3/4 sezonu :D
@tomszczyk: Haaland też grał z ogórkami w Bundeslidze, nawet w tym samym klubie. Oglądałem już trochę Bellinghama, czy to w BVB, czy w reprezentacji Anglii i na mnie robił duże wrażenie. Ponadto ufam Calafatowi i dla mnie Jude to generacyjny talent i nie możemy pozwolić, żeby wzmocnił jeszcze bardziej City (tam też moim zdaniem grałby w pierwszym składzie).