Wpis z mikrobloga

Podgląd jak wygląda wrzutka losów z loterii na auto.
300 losów na minutę = 18.000 losów na godzinę. 12 drukarek drukuje non stop.

Golimy frajerów na ebooka xD Jestem pewien, ze więcej zarobią na tym aucie niż na widowisku "fame", skoro sam były kierowca ubera pan Budda zarobił jakieś 5-7mln to w połączonych siłach to może 10 pyknąć.

Wszystkie kanały już przeruchały loterię (kickster, budda, terenwizja a zaraz g-klasa w stradale będzie) i każdy płacze "NIE WIEM CZY SIĘ TO ZWRÓCI TO DLA WAS WIDZOWIE" xDDDD tanie bajery, tylko półgłówki w tym biorą udział, tacy co kupują garnki od Pazury na pokazach w salach gimnastycznych

LINK: https://streamable.com/nd7whq

#famemma
dddobranoc - Podgląd jak wygląda wrzutka losów z loterii na auto.
300 losów na minutę...
  • 9
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Dlaczego tylko półgłówki? Przecież każdy zna zasady, to nie żadne oszustwo. Po prostu nagroda jest tyle warta że dużo losów jest a to powoduje że szansa na wygraną jest bardzo mała ale nadal jest
  • Odpowiedz
@dddobranoc: a podałbyś jakieś źródełko byku apropo tych 5-7 mln zarobionych przed budde? Czy po prostu tak dobrze liczysz? Nie rozumiem nadal czemu głupki skoro każdy przystępujący wie jaka jest szansa na wygranie? A wziąłeś pod uwagę, że np takie stradale daje gielende (wykłada gruby hajs) a zawsze też jest szansa, że po prostu nie rozpromują dobrze loterii i udział weźmie 10 tyś osób? Wtedy też są na plus?

@LogicznaKalkulacja2:
  • Odpowiedz
@LogicznaKalkulacja2: w sumie sam bym kupił akurat na to losowanie. Ile taki losik jeden kosztuje? Losowanie w niedziele to prawie sie obudzę jeszcze #!$%@? po sobocie i może bańka wpadnie w postaci fury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@giganoob: I co w tym dziwnego? Mój stary gra całe życie, wydał w #!$%@? siana, nic nie wygrał. Jak do końca życia nie wygra to jak to o nim świadczy? Bo po mojemu #!$%@?ł po prostu w #!$%@? hajsu.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: idąc twoim tokiem rozumowania to każdy kto gra w lotto jest debilem. Ciekawy umysł.


@giganoob: Oczywiście, i czym więcej grasz i masz "większą szanse" na wygraną tym większym ciołkiem jesteś.
  • Odpowiedz