Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy... nie mam już sił :/ Zobaczyłem gdzieś filmik z nowym deszczem do AC i pomyślałem - można byłoby spróbować... Odpaliłem Steam'a, AC nadal zainstalowane (ale nie odpalane ponad 2 lata!). Swego czasu grałem bardzo dużo, wszystko śmigało, miałem poinstalowane różne apki itp. Zaktualizowałem dodatki, ściągnąłem SOLa i nie działa. Stwierdziłem, że pewnie coś się pozmieniało przez tyle czasu i że lepiej będzie zrobić reinstalkę. Odinstalowałem, zainstalowałem, nadal nic - nie mogę odpalić wyścigu: przy próbie odpalenia z gry po kilku sekundach wracam do menu, przy próbie z CM dostaję info: race cancelled i menu. Znalazłem info, że trzeba zaznaczyć w opcjach odpalanie wersji 32-bit. Zaznaczyłem i działa! Zadowolony ściągnąłem (bezpośrednio od autora) CSP i lipa - komunikat, że CSP nie działa na 32bit. Dla pewności odinstalowałem AC jeszcze raz, na wszelki wypadek w innym miejscu (żeby nic zostały żadne śmieci), wywaliłem folder z Moich Dokumentów, zainstalowałem jeszcze raz i spróbowałem odpalić na czysto, bez dodawania czegokolwiek. I co? i nadal nie działa :/
O co tu chodzi?! Ktoś coś? Z góry dzięki za pomoc.


#assettocorsa #simracing #acleague
  • 1
@chuckd: jakiś czas temu miałem ten sam problem.... siedziałem, kminiłem całą noc ( ͡º ͜ʖ͡º) i to samo - ciągle awaria i awaria xD wszystko zbadałem i zrobilem i coś podkusiło mnie zajrzeć w Content Managerze w zakładkę Content > Miscellaneous > Driver Models. Dałem Rescan i wywaliło error, zalecane było wyłączyć model danego kierowcy i dla pewności zmienić nazwę ( ͡° ͜ʖ ͡