Wpis z mikrobloga

Cześć,

Chciałem opisać swoją dzisiejszą poranną przygodę z X-Komem. Otóż zaczyna się od legendarnych skrzynek z promocjami. Wylosowałem z niej zniżkę 900zł na zegarek Galaxy Watch 4 classic stainless. Ekran sugeruje mi obniżkę z 1899zł na 999zł, połowę taniej, no bajka. Sprawdzam konkurencje. Efekt? Pierwsze z brzegu morele.net z ceną 899zł. Ok.. Napisałem na czat do xkomu, dostałem od konsultantki odpowiedź, cytuję "kod rabatowy nie odwołuje się do cen w innych sklepach, tylko do cen w sklepie x-kom". Głębokie.
Następnie wchodzę w sklep, sprawdzam jaka jest regularna cena i szok.. okazuje się, że normalnie produkt kosztuje 1099zł (nie 1899zł) i jest na niego akurat obniżka więc po promce kosztuje 999zł - tyle samo co przy promocji ze skrzynki, z tym, że wyjściowa cena jest drastycznie różna. O co tu chodzi xD ?
Po wymianie kilku maili z xkomem dostaje informacje mówiącą i tu ponownie cytat "kod rabatowy który można wylosować w promocji un.Box nie łączy się z innymi promocjami i jako swoją cenę startową od której nalicza zniżkę liczy cenę katalogową produktu, czyli jak jest wskazane na stronie i zdjęciach 1899 zł. Promocja un.Box daje dodatkową możliwość na skorzystanie z promocji nawet jeśli jest podobna aktualnie realizowana na stronie, są to po prostu dodatkowe sztuki dostępne w promocyjnych cenach."

Przestrzegam, nie dajcie się robić w balona ze skrzynkami.

#xkom #promocje #oszukujo #x-kom #morele #samsung
emssi3109 - Cześć,

Chciałem opisać swoją dzisiejszą poranną przygodę z X-Komem. Otóż...

źródło: Screenshot_20230515_081242_x-kom

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@emssi3109: wizyta w tagu #xkom i lektura wpisow i wykopow, jasno i wyraznie pokazuje, jaka to jest januszerka i jak mocno ten sklep dyma klientow.
Czym w sumie nie rozni sie niczym od innych sklepow, a zwlaszcza e-marketow w Polsce.

Ale ludzie i tak kupuja i tak licza na buk wie jakie kupony, z okazji BF czy duzych promocji strona regularnie lezy, tylu chetnych. Do tego sa odwiedziny stron, instalowanie appki
  • Odpowiedz
@emssi3109: Ale czego nie rozumiesz, wszystko ci wyjasnili. Poczytaj co to cena katalogowa i po prostu nie kombinuj tylko kup jak normalny polaczek w polskim sklepie.
  • Odpowiedz