Wpis z mikrobloga

Drodzy rusofile oraz inni "niefajnopolacy" - dopóki rosja i rosjanie będą gloryfikować bandytów, zbrodniarzy, terrorystów, morderców i ludzkie odpady z nkwd wagnera i armii rosyjskiej oraz od putina/stalina (celowo małą literą) dopóty mogą oni zapomnieć o normalnym traktowaniu przez sporą część naszego społeczeństwa. Jeśli rosjanie nie wdrożą przepisów w myśl których "promowanie" nazistowskich zbrodniarzy oraz ich symboli będzie surowo karane to mogą zapomnieć o zgodzie z NATO i UE - nie będzie zgody na ich współpracę z tymi formacjami.

Fakt, że rosjanie gina(aż miło) na Ukrainie nie oznacza, że mamy teraz zapomnieć o wszystkich zbrodniach, jakie ich przodkowie dokonali na naszych (chociażby z szacunku do ofiar tych bandyckich mordów). To, że rosja ma broń atomową nie oznacza, że powinniśmy przymykać oko na zaszłości historyczne bo to nie jest rozwiązanie problemu - ten tak czy siak wróci, jego ignorowanie sprawi, że nastąpi to z większym "przytupem".

Nie powinno być też tak, że rosjanie są traktowani przez UE jak upośledzony sąsiad ponieważ doprowadzi do kolejnych animozji i konfliktów! Z resztą to już się dzieje. Daliśmy rosjanom, z naszej dobrej woli, mimo wszelkich zaszłości, pomocną dłoń, a oni to wykorzystali i jeszcze bezczelnie domagają się więcej, wręcz wykorzystują sytuację dla własnych celów! To jeszcze nic - ciągle straszą nas (NATO) bronią atomową - mało im ofiar i rannych!? Niech się cieszą, że świat z nimi nie walczy, ale niech nie #!$%@?ą szabelką zbyt wiele bo tylko zrażają do siebie ludzi (ale to trzeba mieć oleum w głowie by to zrozumieć, a gro rosjan reprezentuje czysto sowiecką, tak zwaną, logikę działania).
#ukraina
  • 1