Wpis z mikrobloga

  • 0
@zombine mając świadomość tego jakie emocje budzi w Polsce Bandera, mógł sobie gościu darować tą czapkę.. wiedział, że wzbudzi kontrowersje, a jak nie wiedział to zbyt inteligentny nie jest..
  • Odpowiedz
@skar: Jakie budzi emocje? Skrajna prawica to zdecydowana mniejszość w Polsce, reszta społeczeństwa nie przeżywa tak wydarzeń sprzed kilkudziesięciu lat a na pewno nie w taki sposób.
  • Odpowiedz
  • 0
@Don_Lukasio budzi negatywne emocje, jest kontrowersyjne i daje pożywkę propagandystom. Z resztą sam widzisz jakie były komentarze pod wpisami. Sprawozdanie tego co skrajnej prawicy i marginesu to idiotyzm bo jest wiele osób, którym nie podoba się obecna sytuacja dotycząca np. socjalu dla imigrantów, a jak pisałem wcześniej propaganda wykorzysta na pewno tą czapkę.
  • Odpowiedz
@zombine: Nie wymagaj od nich jakiejkolwiek wiedzy historycznej czy geograficznej.

Podobne czapki nosili w prawie całym Wielkim Księstwie Litewskim, a identyczne mieli Lisowczycy, którzy byli Polakami.
Zresztą wspomniani przez Ciebie Kozacy Zaporoscy, mieli też dość podobne, choć u nich częściej można było spotkać kolor czarny a nie czerwony. No i jakby nie patrzeć, byli na usługach Polskiego króla.
  • Odpowiedz
@skar: Nie wiem, ja takimi ludźmi się nie otaczam a opinia Seby z magazynu który musi z Nimi pracować i wylewa swoją frustrację w internecie mnie nie interesuje, chociaż śmieszy. Nawet jeśli Ukraińcy stanowią obciążenie dla systemu socjalnego w Polsce, to ich koledzy na emigracji robią dokładnie to samo. Nadal nie widzę tu kontrowersji, tylko biedę umysłową.
  • Odpowiedz
  • 0
@Don_Lukasio biedę umysłową również dostrzegam. Dostałeś odpowiedź dlaczego jest to kontrowersje i ataki ad personam z twojej strony nijak nie zmieniają definicji słowa "kontrowersja", której najwyraźniej nie znasz. Piszesz o biedzie umysłowej samemu stosując najbardziej prymitywne metody manipulacji, atakując osoby o odmiennym zdaniu ad personam.

Co do socjalu to co ma do rzeczy to, że ktoś inny też wykorzystuje socjal? Liczysz, że ktoś Ci odpowie, że Polacy wykorzystujący socjal na zachodzie gut,
  • Odpowiedz