Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: Amica ADS71LD - u mnie suszarka stoi obok pralki. Tutaj masz fajnie, bo wybierasz poziom suszenia. Do tej pory ciuchy mi się dzięki temu nie pokurczyły. I ona ma pojemnik na wodę, więc jeśli miałabyś problem z podłączeniem jej do jakiegoś odpływu to jedziesz na kasecie na wodę
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: a ja powiem, że pralko suszarka ma swoje plusy - wkładasz na noc i rano masz gotowe. Bo cały cykl może trwać nawet 8 godzin.
Ja mam oddzielnie, jedna na drugiej.
Jak się zdecydujesz na duala to pamiętaj, że musi być na pompie ciepła.
No i dual wychodzi drożej bo np oddzielnie za Whirlpool zapłaciłem 3k.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: jak masz mało miejsca to bierz zestaw pralka + suszarka w wersji slim. tutaj na wykopie przynajmniej z 10 takich zestawów sprzedałem, między innymi MG78 znanemu tutaj jako TOP GAR :)
sama suszarka jest dużo bardziej efektywna od pralko-suszarki, dużo bardziej oszczędny jest taki zestaw, gdyż 2w1 ma grzałkę do wytworzenia wysokiej temperatury i zużywa do tego bardzo dużo wody do chłodzenia bębna. Jedyna fajna pralko suszarka na rynku to
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: suszarkę na pralce osobno, te all in one maja często jakieś limity ze 5kg prania a już suszenia 4 i wtedy czekasz z kupką mokrego. Poza tym jak kolega wyżej pisał możesz prac i suszyć jednocześnie. Czy niszczy ubrania? Nie zauważyłem ale mam mniej kurzu w garderobie a więcej w filtrze suszarki
  • Odpowiedz