Wpis z mikrobloga

W latach '80 przyszły premier angażował się coraz bardziej w politykę i nie miał czasu dla żony . Donald Tusk działał jako opozycjonista, pisał do miesięcznika "Pomerania" i pracował w spółdzielni "Świetlik".

Małgorzata znalazła sobie więc pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. - Wydawało mi się, że po pierwsze, mało znaczę w twoim życiu, a po drugie, że nie sprawdzasz się jako mąż - wygarnęła swojemu mężowi Małgorzata Tusk w jednym z wywiadów.

https://wiadomosci.wp.pl/sa-razem-45-lat-przeszli-potworny-kryzys-6890205825075776a

Donaldinho rogaczem, po prostu HIT xD

#bojowkadonaldatuska #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Wycieczki personalne w prywatne życie z przed lat. Dziadek Tuska już się znudził, więc ryjemy dalej. Ile teraz za posta przy takiej inflacji? BTW, w Krakowie od lat ćwierkają że niejaki Adrian chętnie do Brukseli kiedyś się wybrał bo z Agatką też się słabo układało.
  • Odpowiedz
bo wcale Tusk nie jest skompromitowany


@USSCallisto: No w TVP od dawna, ale ja tam ich nie słucham.

wcale te tematy nie były poruszane. xD


@BadSebastian: No a kuce z konfy jak zwykle opóźnione xD
Ale faktycznie, z propagandą antytuskową z tvp lecicie już od dłuższego czasu, nigdzie nie twierdziłem inaczej.
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie ale ja juz skończyłem. Chciałem sprawdzić czy przespałeś rządy i afery PiS. Potem zauważyłem, że mam notatkę o tobie i wszystko jasne. Jak do tej pory nikt Ci nie wyjaśnił działań twojej ukochanej partii, jak sam masz klapki na oczach albo jak ci za to płacą to po co ja mam się produkować. Zapytałem i dostałem odpowiedź.
  • Odpowiedz