Wpis z mikrobloga

pamiętam jak fanów Leo Messiego pupa pękała, bo CR7 w wieku 38 lat odszedł się dorobić do Arabii Saudyskiej... ja pisałem, że Messi w wieku 38 lat to już będzie po dwóch sezonach w jakimś USA albo Arabii... a oni... niee, Messii nigdy tego nie zrobi( ͡° ͜ʖ ͡°) a dzisiaj oficjalnie wiadomo, że Messi ligowym kolegą CR7.. i to już w wieku 35 lat hahah. Nawet mi was nie żal z tych co płakali, że "38-letni CR7 sprzedał się"

#sport #kanalsportowy #mecz
  • 15
  • Odpowiedz
@imnotnorm : Naprawdę uważasz, że żaden klub nie chciał mieć w składzie Ronaldo?

Zwyczajnie oczekiwał zbyt dużej pensji i tyle, po prostu kluby odrzucały jego oczekiwania finansowe, a nie samego Ronaldo jako piłkarza.

I to samo jest z Messim. Pójdzie do Barcy tylko jeśli odpowiednio dużo mu zapłacą.

edit: Widzę, że już pokasowane xD
  • Odpowiedz
@arturek98c: Ja to mam zasadniczo gdzieś, natomiast pozostanie Messiego w Europie nie wiele już zmieni w kwestii rywalizacji jego z Ronaldo. Jedynie co no to Messi mógłby pobić jeszcze rekord strzelecki Ronaldo w lidze mistrzów i tyle.
  • Odpowiedz
@Beeercik: bo nie mają miejsca w limicie płac, Barca musi go obniżyć o 200 mln, nie ma znaczenia za ile przychodzi, Barca nadal nie zarejestrowała nowych kontraktów Gaviego, Araujo czy Alonso
  • Odpowiedz
@arturek98c: kolejny pelikan co przeczytał plotki i będzie swoje prawdy footballu wygłaszał xD widziałeś odpowiedź ojca Messiego czy mało wiarygodne źródło i lepiej wierzyć w informacje szmatławca.
Bo ojciec Messiego zdementował wszystkie te plotki
  • Odpowiedz
@imnotnorm : No zgoda, ale wciąż to pensja wymagana przez Messiego będzie czynnikiem, który ma wpływ na to czy przyjdzie czy nie, bo będą musieli ją zmieścić w tej redukcji o 200mln.
Tak samo było u Ronaldo, który mając ofertę na 200mln rocznie w Arabii, raczej mało chętny był na granie za 3mln w takim BVB czy Romie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą nie mam pojęcia jak
  • Odpowiedz