Wpis z mikrobloga

Czy nikt z użytkujących tutaj AirPods pro 2 nie ma problemu z rozładowującym się etui ? Po ostatnich dwóch aktualizacjach procenty z etui lecą na łeb. Powiedzmy mam naładowane etui na 100%, posłucham muzyki godzinę to na drugi dzień naładowanie etui wynosi 60%. W zeszłym tyg.zrobiłem nowa aktualizacje, muzyki słuchałem może 2h w sumie, praktycznie przez 4 doby słuchawki nie były używane i dziś 6%, a co najlepsze, ze widzet pokazuje mi 100% etui od momentu ostatniego naładowania. Przed aktualizacja odparowałem słuchawki i znowu sparowalem i nic nie dało. Kiedyś etui i słuchawki ładowałem co 10-14 dni, teraz wychodzi co 3,4 dni przy takim samym użytkowaniu (1h słuchania co 2,3 dni). #apple #airpodspro #airpods #sluchawki
  • 3
szczerze to już nawet nie zwracam na to uwagi, to żyje własnym życiem, poprzednie reklamowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@getin: Niby tak, ale to nie są słuchawki za 100 zł, w głupich jabrach 75t przy podobnym wykorzystaniu ładuje raz na 3,4 tyg. W recenzjach AirPods pro 2 był taki spust odnośnie baterii, że te słuchawki są warte każdych pieniędzy, ja jakoś nie widzę tego.