Wpis z mikrobloga

Ben ben, itam itam, zapaszam na mujkanau, zaskrybujcie, łobaben łaśnie jestem wizowie tutaj, zobaczcie jak wygląda, eszcze śfierzy wysyha, i tak patrze, łobaben, wizowie, zaskrybujcie kanau tego typu, zobaczcie jiiii powiem Wam wizowie łobaben, no, że hyba nie bende musiał poprawek robić tego typu. Zooobaczymy jak to bendzie wyglondauo jeszcze no wiewiecie: prześ nie przejde, bo eszcze jest mokre. Niektuyh o jeszcze sie kleji. Oooo. Idać po paltzach. Niektuyh jusz jest suhciutko. Tego typu. Obaczcie. I mi sie wydae łobaben wizowie rze nie bende musiau bopraweg robić, bo wize rze łotak to wysło to inaczy wyglonda, bo ak jes morko, to sie rzuca w uj w otczy. A teas akoś suhajcie no tak ne widać teo. Morze dateo rze, dlateo żeeeee... Ysło. Ummm. Zobaczcie. oooohm. Idzisie? (szuru-szuru klapkami bo cemencie) No, suajcie wizofie. Taak sie muwi cay czas czeba uadować szysko. Łobaben. I tak muwiłę wizowie. Pczemyście soie, bo morzemy na lajwie sobie obić cele, ture beziecie ną ponagać zebrać pinionze na renąt tego. Domu. A to szysko ot was zaleszności tego typu zoaczcie. No. Suhajsie. No. Mi sie wydaje, ae to jitak musi doże wyshnonć łobaben, rzeby muc weś tam dalej, zoaczcie ak to wyglonda, to usze zoaczyć teo, ae to suajcie ja musze teaz no boz nie ejde, bo nnn eee śerzo farba eszcze śe kleji. I dateo tak to es tego typu. Pszemyście soie te akty, łobaben, i naprade ak cecie namuj pomuc ji spierać, nie ejtować, nie yzywadź nas, to uwieście ze, jak bpt Wy o nas podejziesie pozdenia, to my do as tesz podejziemy pozytywnie. Zobaczcie jak tu es wy wymalowane, no, suajcie, cauy czas ładuje sie, tego typu wizowie. To nie es akto sie muwi, że domu nie naudżymly sie nic nieobi. Cauy czas sie obi. O. Łobaben. Tego typu. Cały dżas. Nale tttto mmmuwie. Musisie wizofie czemyśleś. Fak. Ty. Radziwe. Ego typu. O. Jezoaczcie ja to idzie ego typu. Zaaszam na muj kanau, zakrubujcie, esz szeset dwaścia subuw, warco sie ciesze, dzienkuje Wam widzowie, no ji, popostu zaaszam na muj kanau o zoaczcie ak uadnie szystko yglonda i tak toest. Czeba wizofie soie omagadź. I spierać. Anie. Oczerniać, wyzywać i inerzeszy, prada? Nesuhą, nie słysze Was wicofie?? Rupcie perdolny hauas. Tego typu. Czymajcie sięłooooł.

https://www.youtube.com/watch?v=h0aseqnNe9Y

#bonzo #tiger #baranzezgierza
  • Odpowiedz