Wpis z mikrobloga

XD Ale jeśli pis chcę karać osoby które wysyłają donejty do patostreamerów to serio, głosujcie na konfederacje bo w tym kraju nie będzie normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Namówcie swoich znajomych, rodziców, dziadków i niech oni też kogoś przekonają. Przecież to zaczyna być chore już co się w tym kraju odwala, same zakazy XDD
#famemma #patostreamy #danielmagical
wieszjo - XD Ale jeśli pis chcę karać osoby które wysyłają donejty do patostreamerów ...

źródło: obraz_2023-05-05_212910106

Pobierz
  • 26
@wieszjo: przypominam ci, że konfa prowadzi anty unijną politykę. Wolę, żeby lewica rządziła i polska dostawała dotacje od unii niż żeby takie patałachy niszczyły ten kraj. Tak btw. to patrząc na historię polski od uzyskania wolności spod sowieckiego reżimu, to lewica miała swój największy udział dzięki, któremu polska najwięcej zyskała. A od 2015 PiS to wszystko zniszczyło, a w wielu pomysłach i konfa podziela pozytywną opinię do prawicy ( ͡°
@Ja_prezes: ale ty wiesz, że w sprawie afery z białorusią to Unia popiera metody Polski? ( ͡º ͜ʖ͡º) Posiadać nic na własność? No nie powiedziałbym, bo to tak nie działa. Przejście z euro na złotówki jest opcjonalne i lewica nawet za tym nie jest obecnie i sami mówią, że nie ma sensu przejścia ze złotówek na euro gdy państwo jest tak niestabilne teraz. Oczywiście lepiej by