Wpis z mikrobloga

Zawsze myślałem, że jak zrobi się coś głupiego to chce się o tym jak najszybciej zapomnieć i żeby tylko nikt się nie dowiedział. Tymczasem #p0lka postanowiła zwierzyć się ze swojego doznania seksualnego podpisując się z imienia i nazwiska na "prywatnej" grupie liczącej 10k randomowych ludzi i teraz pewnie wielce zdziwiona i obwiniająca wszystkich dookoła czemu tak się stało. Jeśli wtedy na SOR było jej wstyd, to ja nawet nie chce wiedzieć jak ona się teraz czuje gdy randomowe osoby rozesłały to do jej najbliższego otoczenia. I szczerze? Bardzo dobrze, bo z taką głupotą to się chyba dawno nie spotkałem.
Tego Senior HR to chyba domyślam się czym zdobyła, skoro dupsko tak wypina i daje się tak ładować, ze aż jej dyski wypadają XD
Jeśli miała męża i #!$%@?ła takie akcję, to karma ją dojechała i jak widać jednym z największych wyzwań rodzica to jest wychowanie w dzisiejszych czasach dziecka, a przede wszystkim córki... #aferaanalna
  • 10
  • Odpowiedz
@RudyZibi tu nie chodzi o pastwienie się. mało kto z tych tworzących te memu tworzy je z myślą o #!$%@? Lilianie. Teksty o tym że tu chodzi o ochronę imienia chlopabtez odklejone.

po prostu zwykła inba w której ludzie płyną razem z nurtem nie zastanawiając się nad przyczyną i skutkami tej inby. nikt nikomu nie chce zrobić krzywdy ani też obronić.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: dokładnie o to chodzi, masz kontakt z tym facetem, wiesz czy tego typu sława mu się podoba?
Tu większość się tym zasłania, ze jak ona mogła tego chłopa publicznie obsmarować.
A sami robią z nim memy czy się z tych memów śmieją.
  • Odpowiedz
@RudyZibi @RudyZibi

@Niemamwiedzy: dokładnie o to chodzi, masz kontakt z tym facetem, wiesz czy tego typu sława mu się podoba?


przeczytałeś co napisałem, czy moja wypowiedz potraktowałeś jako pretekst do dalszej części swojego monologu? bo raczej wygląda na to drugie.

przecież pisze ze większość ludzi wrzucających te memy ma w dupie to co myśli ten chłop albo ta baba i wrzuca je bo idą za instynktem stadnym i tym że inni
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: owszem ale nieświadomie przykładają do tego rękę. To jednak nie są żadni celebryci tylko zwykli szarzy ludzie.
No i jednak części osób biorąc pod uwagę specyfikę pewnej grupy użytkowników zależy tylko na swojej satysfakcji, ze wreszcie są po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@iksboks: w całej tej aferze najbardziej szokuje mnie jak bardo niektórzy ludzie chcą wybielić tą Liliannę, tylko dlatego że jest kobietą. Wygłupiła się (a i pewnie jeszcze kogoś skrzywdziła) w internecie podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem, a ludzie bronią ją jak jakiegoś upośledzonego dziecka co wczoraj dostało dostęp do internetu.
  • Odpowiedz
@iksboks: Ja z kolei za bardzo nie rozumiem tego wstydu na SORze (nie śledziłem afery od początku, więc może coś mi umkneło). Przecież ludziom wypadają dyski przy zwykłych czynnościach, to co Ona tam też się pochwaliła tym zakolakiem? Nie jest to kontuzja pokroju ludzi, którzy wsadzają sobie coś w dupę, a potem okazuje się, że zassało xD Nie czaje.
  • Odpowiedz
@System-of-a-Daun: Dokładnie tak samo nie czaję tego niby wstydu na SOR. Mam kumpla co pracuję na budowlance i też mu kiedyś wypadł dysk, a chłop aby się schylił po worek cementu. Ona sama musiała się "pochwalić" gdy lekarz zapytał jak to się stało bo innej opcji nie widzę imo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz