Wpis z mikrobloga

@wykopowicz_ka: meh, ktoś jeszcze czyta nędzne próby zrobienia zadymy przez ludzi którzy kupili nie taką konsolę?

Inna sprawa że ostatnio w GP straszna #!$%@? jest, jakieś chińskie bajki zamiast gier, kilka miesięcy nie było dobrego tytułu. Daliby coś konkretnego, przecież to nie musi być nowa produkcja...
@wykopowicz_ka: 4 gowno gry nie majace podjazdu do exow sony, i pisze to jako posiadac series x ktorwgo kupilem bo spencer obiecal mi gry aaa a narazie wielka kupa i jeszcze starfield nie wiadomo czym bedzie i potem nic zero zapowiedzi czegokolwiek
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Beeercik: A nie to w #!$%@? tytułów. Mam Xbox Series X i 3 pady + game pass na 2 lata... Najgorszy zakup w życiu.
Na Game Pass nie ma nic ciekawego. Halo jest miałkie i przyjęło się głównie w US, porównując do Horizona czy God of War. Jedyne co chyba zostaje to wszystkie generyki jak Wiesiek/CP2077/Hogwarts Legacy itp.
Dla mnie Xbox X to jest najmocniejszy sprzęt 5gen do grania w indyki.
@Beeercik: flight simulator to nie gra bo powody, a halo ileż można z tym halo( ͡° ͜ʖ ͡°)no ale tak czy siak mogliby nie wypuszczać szajsu bo sie aż plejstacjowcy kremują w majty. Todd w tobie ostatnia nadzieja( ͡° ͜ʖ ͡°)
i co uwazasz ze taki fligjt simulator to gra na rowni z god of war ragnarok?


@TEDMAJER: Przecież to zupełnie różne gry, jak niby chcesz je porównać?

Po prostu uważam, że celowe pomijanie Flight Simulatora jest mocno głupie, bo to świetna gra i niesamowity pokaz technologii
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

gra w ktora gra ulamek ludzi


@TEDMAJER: Mi tam wszystko jedno ile ludzi gra. Jak spędzę 15h w Flight Simulatorze i będzie mi się podobać to czym się to różni od spędzenia 15h w dowolnej innej grze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko kwestia gustu jak zawsze.

I już tak trochę z innej beczki - chyba wolę, żeby powstawało więcej gier jak Flight Simulator w kontekście skierowania do
@Beeercik: mialkie i nijakie dla ciebie dla wiekszosci latanie samolotem jest mialkie i nudne, sorry ale poki mixrsoft nie zrobi gier pokorju days gone czy ghost of tahumia to bedzie nijaki i przegra znowu z sony.
@TEDMAJER : Widzę, że trzeba do co drugiej wypowiedzi dopisywać disclaimery, bo niektórzy wszystko odbierają za atak na drugą konsolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

'Miałkie i nijakie' nie było w odniesieniu do gier Sony
@Beeercik: myl sobie co chcesz, kupilem series x i czuje sie oszukany spencer obiecal gry aaa i ze ta generacja bedzie mixeosoftu a dalej serwuje nic albo gowno sony tez ma za uszami ale regularnie funduje gry oparte na fabule a mi jako graczowi zalezy na naracji w grach, myslaem stalekr 2 spoko, starfield ekstara, outerworlds 2 gites i co i nic wychoszi miałki redfall, starfield pewnie bedzie generyczny jak follout
Halo Infinite?


@Beeercik: Ja bym tego nie używał bo Infinite na 99% #!$%@?ło całą serię Halo do grobu xD Czyli tradycyjnie jak u Xboxa niby AAA ale większość wolała by zapomnieć o jego istnieniu.