Wpis z mikrobloga

@Nester86: nawet w prywatnej wiadomości nie napisałbym takich rzeczy. Na fb prywatna grupa znaczy tylko tyle, że jej znajomi, którzy nie są na tej grupie nie widzą tego co wypisuje. Każdy inny użytkownik z tej grupy może screenować aż furczy, czego efekt zresztą widzimy
  • Odpowiedz
@Nester86 No jasne, żły przegryw, intzel się zaśmiał w takiej sytuacji, dobrze że zdechnie ten obrzydliwy intzel, terrorysta XDD

Póknij się w tą swoją głupią głowę. Nie widzisz komizmu tej sytuacji?
  • Odpowiedz
@Nester86

rozczaruje cię, mam żonę dziecko i bardzo udany związek. Na ruchanko nie narzekam :)


Jasne, przypominasz mi narodowca co rzekomo nienawidzi pedalstwa. A co robi z kolegami kazdy wie. Twoja zona i dziecko nie istnieje, tak samo jak to ruchanko na ktorewnie narzekasz, bo w sumie na masz na co XD
  • Odpowiedz
@Elev: coś mi się wydaje, że sytuacja się nie wydarzyła, a typiarka chciała tylko narobić smrodu kolesiowi. A na koniec sama dostała rykoszetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elev: darmowa reklama dla tego typa. W komentarzach pewnie jej współczują a na priv leciały zaproszenia na randkę podczas której zrobi z dupy jesień średniowiecza
  • Odpowiedz
Zabawne że wszyscy ci bialorycerze mają problem ze ktoś wrzucił post który sama ta laska udostępnia w internecie a nie widzą tego że udostępnia zdjęcie jakiegoś kolesia i bez żadnych dowodów go oskarża ? Wy macie jakiś rigcz czy każdy fikołek zrobicie dla cipy?
  • Odpowiedz
@Elev: czyli ruchanie było przednie a gościu wie co robi skoro laskę nie bolał odbyt przy takim ruchaniu.
Swoją drogą jej tyłek tez mógł być profesjonalistą w tym zakresie natomiast ona sama chyba jednak za bardzo sie wypinała.
Zakłądam że była to pozycja odtylna a on mocno wgniatał jej bary w materac. To dość niebezpieczna pozycja.
  • Odpowiedz