Wpis z mikrobloga

Wynajęli dom co ma dwa pokoje i zamówili ekipę do sprzatania a nawet w sumie dwie. Dla mnie troche szok, ze para dwoch bezrobotnych osob nie jest w stanie ogarnac takiej chaty. I nie Gapciu nie jestescie zaradni a zwyczajnie leniwy. Nie wmowisz nam ze srasz pieniedzmi, przeciez to widac. #raportzpanstwasrodka
  • 17
  • Odpowiedz
@B12477: ot wykorzystuje swoją odrobinę lepszą cygańską sytuację, tam dalej praca człowieka jest nic nie warta. Rzuci po 5$ na głowę i elo a przy okazji ma materiał na pół gniota do poniżania ludzi bo i tak niema jak tego zweryfikować. Wiecie to jest aż nieprawdopodobne, że dosłownie wszyscy, serwisańci, sprzątaczki, ślusarze, sprzedawcy w sklepie, podawacze dań, ludzie sprzedający bilety, biedni teściowie, biedna siostra, plantatorka kukurydzy robią źle, prócz klapa który
  • Odpowiedz
a ta jego wybranka jest tak leniwa, że nawet nie chce myć zębów, dlatego tak w młodym wieku gniją


@Koner1391: cholera znów wyjdzie, że bronię Twaroga ale proszę pamiętać, że szczoteczki do zębów pojawiły się w domu dopiero gdy klapek je ukradł z autobusu
  • Odpowiedz
@Koner1391: niby tak niby nie, może być tak, że wydaje czy kupuje rzeczy na które tylko zgodę klapek wyrazi zgodę a ona sama niema grosza swojego. Pamiętacie czasy jak chodziła do rodziców dorobić miała grosz a klapkowi było to strasznie nie w smak ? Typ pasiv agresiv z ogromną potrzebą władzy nad drugą osobą
  • Odpowiedz
sama niema grosza swojego


Chodzi o to, żeby Twaróg był kompletnie uzależniony od Klapkersa i jak Gapa mówi, że ma go zabrać do Muzeum Lotnictwa, to go zabierze do Muzeum Lotnictwa.
darth_invader - >sama niema grosza swojego

Chodzi o to, żeby Twaróg był kompletnie u...
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: Zróbcie dla twaroga zarzutkę ze 500 zielonych wystarczy i zostawi dziada czmychnie do rodziców ,ale afera by była ,jej siostra lepsza agentka to jej pomoże ze względu na kidsy. To nie miłość tylko uzależnienie finansowe i to jeszcze niespełnione,a teraz to i alkoholowe normalnie dramat tragediaXD
  • Odpowiedz
@Moczymorda77: to już raczej stracony przypadek. Podobnie jak w programach TV typu "Gliny", pijany chłop leje kobietę z dzieckiem, a jak przyjeżdża policja i go chcą zabrać do pierdla to są płacze, że "on mnie przecież kocha". Tam chyba musieliby przyjechać rodzice z kilkoma amigos, żeby zabrać Twaroga oraz Cukrową, a jak Klapkers protestuje to poszczuć go lokalsami z policji, którzy nie będą się z nim patyczkować. Może dlatego Klapek tak
  • Odpowiedz
@Koner1391: moze *goscie* zapomna zabrac to maja )))Nie musza kupowac szczoteczek))Za niedlugo zobaczy sie ze frejer kupuje szczoteczki aby o tym swiat i wykop sie dowiedzial)))
  • Odpowiedz
@Moczymorda77: ja nie zaluje khmerki...Jest leniwa i udaje wielka intelig3ntna pania a tak naprawde nieudacznica ktorej pracowac sie nie chce bo ma partnera bialego)))
  • Odpowiedz
bo ten cygan pracy się boi jak ognia,


@Koner1391: to mi podsunęło pewną myśl. Czy jakby nagle wysypały się subtelne komentarze w stylu "ale często te streamy wrzucasz, mi by się nie chciało tyle robić, jeździć i nagrywać", albo "jak wygląda Twoja PRACA youtubera? Długo trwa rendering ma twoim PC?" itp, to gapcio przestałby wrzucać filmy bo by mu się odechciało?xD
  • Odpowiedz