Wpis z mikrobloga

#danielmagical W związku z tym, że Czaki namiętnie czyta wpisy na wykopie to mam do Ciebie Łysolinko jedno pytanie:
Jakie problemy w twoim życiu sprawiły, że byłaś w stanie w ogóle wejść w jakąkolwiek relację z trzydziestoletnim, niesamodzielnym, zakłamanym i toksycznym oblechem? Patologiczna potrzeba uwagi? Brak chęci pracowania, próba wybicia się i zostania gównoinfluencerką z fastoka? Problemy w domu rodzinnym? Naprawdę ciekawi mnie jakie motywy stoją za twoim kiszeniem się na tej melinie, połykaniem śledzia, chodzeniem pod dyktando menelicy srającej pod siebie. #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
@marrym: według mnie wszystko co wymieniles. Przecież ona teraz zamawia jakieś ciuchy z shein sprzed 5 sezonów i robi trendy które były na tiktoku 4 lata temu. To tylko pokazuje jak niedoceniana była przez bliskie osoby i pewnie bardzo zazdrościła tym, którzy byli popularni właśnie przez tamte trendy
  • Odpowiedz
@marrym: teraz zaczyna śpiewać, bo wie ze madkom się to podoba i będzie się brandzlowac czytając komentarze. Jakiś tam głos ma ale i tak większość tych piosenek fałszuje i skrzeczy XD
  • Odpowiedz
@marrym: jak dla mnie to nie zdziwił bym się gdyby wychowywała się w ośrodku szkolno wychowawczym a w Lublińcu jest taki jeden znany ośrodek. Wychodząc z takiego ośrodka mało kto normalnie funkcjonuje. Dodatkowo w przypadku dziewczyn wychowujących się bez ojców często można zauważyć słabość do starszych od nich facetów.
  • Odpowiedz