Wpis z mikrobloga

Oho, były fajne strimy, ale już przylazł prawiczek i zaczyna się toksyczna atmosfera.

Ale jedno mnie #!$%@?ło na amen. Kiedyś, na początku Sylwek BTC miał trochę i SPRZEDAŁ, a Siwy mu podpowiadał żeby trzymał. Sprzedał i wielokrotnie na strimach mówił, że żałuje itd. ALE jednocześnie prawiczek teraz radzi jako EKSPERT KRYPTO TRADER, że można zarobić na kryptowalutach, tylko trzeba TRZYMAĆ, a "jak ktoś nasra w pieluchę i się wystraszy i sprzeda" no to uja zarobi. Ale to jest śmieszny zakompleksiony wsiok. Hipokryta.

Jeszcze tekst "bo donejty dawają". Dawają... Gwara strzegomiańska?

Człowieku, fajne strimy robisz, ale nie przyłaż tam, nie otwieraj gęby bo wprowadzasz toksyczą atmosferę i się nie chce tego oglądać. Przywoź aktorów z grupy "top" a sam leć na górę gamblować na giełdzie. Typ kiedyś mówił, że trzeba znać się na spółkach trzeba wiedzieć wszystko czytać w necie wszystko. I pomyślał, że jak wyczyta coś w necie o spółce, to jest to argument za kupieniem czegoś XD Jak widać słabo idzie, bo podwórko wygląda jak jakiś bajzel, ale czego się spodziewać jak tam mieszkają sami alkoholicy, gdzie każdy ma coś z głową (oprócz matki chyba). Sylwek coś z głową ma, poleciał (oczywiście musiał się pochwalić bo przelecenie się samolotem to jego osiągniecie życia) ale chyba przeszczep się nie przyjął. Plus ta Kórewna która operuje strimem włączając jakieś piosenki, filmiki itd.

Wszystko zgania na innych. Bo Tajfun w sklepie nie powiedział, bo to, bo tamto. A ten screen, że Sylwek nie wiedział, że jest majówka bo nikt mu nie powiedział to... XD - tylko tak można to skomentować.

Masz tu recenzję strima od stałego widza.

+ wpadajcie na kanał Bagniak gdzie pojawiają się śmieszne zakulisowe wspominki. Siwy wyjaśnia Łysawego.

#bystrzaktv #patostreamy #danielmagical
  • 3
@OnKujajor91: Jeszcze mnie wyzywa, że jestem najgorszym śmieciem :/ Zwykła recenzja człowieku odklejony. Chciałbyś wszystkim zamknąć mordy którzy mają inne zdanie w jakiejś sprawie. Ludzi zbanujesz, donejty skipniesz, posty pozgłaszasz konfidencie xD ale one powrócą
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.