Wpis z mikrobloga

@kexus512: chłop ma kryzys w związku, kryzys z PR za aferę kadrową z premiami, kryzys na linii sądowej bo sądzi się z Kucharskim i przez to Ania nie może spać ze stresu, kryzys bo Polska grała piach na być może jego ostatnich mistrzostwach, kryzys bo zmienił styl życia czyli z treningów i snu w Niemczech do słoneczka i rowerków na plaży, dodatkowo myślę że rozleniwił się od słońca. Wymieniłem wszystkie moje
@JajkaNieMajaBialek:

kryzys bo zmienił styl życia czyli z treningów i snu w Niemczech do słoneczka i rowerków na plaży, dodatkowo myślę że rozleniwił się od słońca. Wymieniłem wszystkie moje zaobserwowane przyczyny.


@JajkaNieMajaBialek: to. najgorsze, że wygląda na to, że chęci matoła żeby to naprawić nie przekraczają wagi decyzji o korzystaniu z życia. trzeba liczyć, że zbastuje i ktoś mądry im przetłumaczy xD
chłop ma kryzys w związku, kryzys z PR za aferę kadrową z premiami, kryzys na linii sądowej bo sądzi się z Kucharskim i przez to Ania nie może spać ze stresu, kryzys bo Polska grała piach na być może jego ostatnich mistrzostwach, kryzys bo zmienił styl życia czyli z treningów i snu w Niemczech do słoneczka i rowerków na plaży, dodatkowo myślę że rozleniwił się od słońca. Wymieniłem wszystkie moje zaobserwowane przyczyny.