Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś zastanawiał się dlaczego Tik Tok to gówno z taką ilością ruskiej propagandy oraz dlaczego przebywa tam tyle onuc i szurów. Ten komentarz narusza ich zasady społecznosci, ale jawne nawoływanie do nienawiści wobec Ukraińców, Żydów, obrażanie władz RP, chwalenie Putina, już standardów nie narusza i zawsze dostaję informację, że zgłoszenie niezasadne. Ha tfu, na to chińskie narzędzie propagandy Moskwy.

Teraz macie odpowiedź dlaczego lepiej być szpiegowanym przez Apple czy Samsunga oraz amerykańskie appki lub appki ich sojuszników, które głoszą propagandę zbieżną z narracją i interesem Polski, aniżeli dawać szpiegować się Chińczykom stojącym po przeciwnej stronie barykady.

#ukraina #rosja #bekazprawakow
Pobierz Lambo994 - Jakby ktoś zastanawiał się dlaczego Tik Tok to gówno z taką ilością ruskie...
źródło: temp_file.png3178768554738171707
  • 11
@Davidozz: Pewnie tak, ale na swoją obronę dodam, że Kacapy napisałem z dużej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsze jest to, że mi za takie coś zdjęli komentarz, a filmiki w których jest pokazany Duda, można go lubić albo nie lubić, ale to jednak prezydent Polski. I jak pokazany jest on przemawiający, a w tle leci formułka z Czasu Honoru "W imieniu Polski Podziemnej jesteś skazany na śmierć",
@Lambo994:

Brytole co kumaci to zakazali tego syfu na urządzeniach rządowych.


Wiesz, wiele państw to teraz robi z przyczyn bezpieczeństwa wewnętrznego, ale nadal aplikacja jest w pełni dostępna dla setek milionów obywateli tychże państw xD Także te zakazy gówno dają, bo ludzie dalej łykają propagandę i inżynierię społeczną serwowaną z chińskich algorytmów
@ArekMaupa: Jeśli mi wskażesz firmę produkującą smartphony, przeglądarki i aplikacje, które w ogóle nie szpiegują i nie przetwarzają danych, to będę bardzo wdzięczny. Niestety, na dzisiaj wygląda to tak, że albo dajesz się szpiegować cywilizowanemu, demokratycznemu państwu, które jest z nami w silnym sojuszu geopolityczno-militarnym. Albo dajesz się inwigilować komunistycznemu reżimowi, który wspiera agresora ze Wschodu. A ów agresor nie tylko Ukrainę, ale i Polskę najchętniej by zniszczył