Wpis z mikrobloga

Kazik i Kwartet ProForma pojawią się w Krakowie 18 maja na kameralnym koncercie w Klubie Buda. No ja wbijam ;)

W sprzedaży jest tylko 100 biletów w cenie 145 zł. Z opłatą serwisową wychodzi łącznie 155,51 zł.

18 maja w Klubie Buda zaprezentujemy nasze najpopularniejsze utwory wraz z materiałem z ostatniej płyty „Leonard Cohen - Wiemy kim jest” . Gościem specjalnym zespołu będzie Kazik Staszewski, z którym zagramy również kilka piosenek z płyt „Tata Kazika kontra Hedora” i „Wiwisekcja”. Nie obędzie się również bez repertuarowych niespodzianek. Zapraszamy serdecznie.

Bilety dostępne tu: Kup Bilecik – Kwartet ProForma

#kazik #kult #proforma #cohen #leonardcohen #muzyka #krakow #koncert
moby22 - Kazik i Kwartet ProForma pojawią się w Krakowie 18 maja na kameralnym koncer...

źródło: proforma

Pobierz
  • 3
via Android
  • 0
@Raul777 No, trochę tak to wygląda. U mnie do tego jeszcze okołokazikowe combo koncertowe, bo w krótkim dość czasie obskoczę pewnie kilka wydarzeń (ta ProForma w Krakowie, Kazik w Sandomierzu w najbliższy piątek i jeszcze Kult w Ustrzykach Dolnych 1 maja). A tyle co był przecież Kult Unplugged i też w sumie blisko 200 zł jakoś poszło na bilet.

Człowiek z sentymentem wspomina, jak 20 lat temu się obskakiwało koncerty za 20