Wpis z mikrobloga

Zacznę od tego że też mam beczkę z grubego ale zobaczcie jak wyglądał burger u niego a jak u Książulo xD U grubego rzeczywiście mógł inaczej smakować, nikt koło niego nie skakał, cherbatki nie proponował, z kanapki nie wylewał się sos i ser xD rozumiem beczka beczką ale ludzie w komach na YT to już w ogóle lemingi piszące u Książulo " No, w końcu RZETELNA recenzja" xD xD xD

#mocnyvlog
  • 23
  • Odpowiedz
@Ballo: Przecież widać że było to to samo. Sos jest do smaku i nie ma wylewać się z burgera a burger sam w sobie był bardzo fajny, czerwone mięsko przypalone żywym ogniem i to w niedużej jak na te warunki cenie.

" No, w końcu RZETELNA recenzja"


@Ballo: pewnie dlatego tak piszą bo gość dobrze robi te recenzje.
  • Odpowiedz
  • 4
@aarahon: Może Ty inny film oglądałeś bo jak dla mnie to są 2 inne burgery, jeden zrobiony dla "zwykłego" klienta a 2 dla jutubera którego wszyscy znają bo jeździ po Polsce i ocenia jedzenie w różnych knajpach xD
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Nie ale ewidentnie widać że u grubego oszczędzili na sosie, sałacie. Dlatego płakał że suchy ;) a w koło Książula skakali jak by prezydent przyjechał xD Upewniłem się i partnerka grubego miała takiego samego jak kamerzysta u książula i u niego też się lało z kanapki a u laski posucha ;)
  • Odpowiedz
@Ballo: wróciłem do obu nagrań i klasyk w obu przypadkach wyglądał tak samo, duży smoczy wyglądał bardzo podobnie do małego a cheessbugerg był sam i musiał wyglądać inaczej.

a w koło Książula skakali jak by prezydent przyjechał xD

@Ballo: też bym nie chciał żeby kolejny youtuber mnie obsmarował bo jego dziunia nie lubi czerwonego mięsa jaki powinien być w burgerze xD
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon: Mały i duży koleżko różnią się a przynajmniej powinny według mnie się różnić tylko i wyłącznie WIELKOŚCIĄ a nie składnikami, czyli... duży powinien wyglądać tak samo jak mały tylko powinno być go więcej... #!$%@? sam nie wierzę że muszę to tłumaczyć xD #!$%@? się albo nie rozumiesz jak byś wczoraj się urodził xD napisz że trolujesz bo to nie może być serio xD
  • Odpowiedz