Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki,
właśnie zakupiłem PS5 wraz z PSVR2.
Dokupiłem wcześniej Pavlova i Horizon Call of the mountain, GT7.
Jakie gierki jeszcze warto dokupić do listy startowej z PSVR2?
I jak ogólnie wrażenia do osób które już jakiś czas obcują z tym VRem?
Mój wcześniejszy kontakt z VRem był z PSVR1 pożyczonym od znajomego na jakieś 2 tygodnie i bawiłem się przednio.
#psvr, #psvr2, #ps5
  • 14
@ved-: Star Wars edge of the galaxy
wypada zajebiście :D Ma plusy i minusy względem Indexów ktorych uzywam :P
Polecam recenzje Quaza odnośnie PSVR2 dobrze ujął wiele wątków
via Wykop
  • 0
@lyman11: No i super, dodane do listy, rozumiem że pewnie będzie jakieś demko do wypróbowania.
Mam nadzieje, że i ja będę zadowolony :D.
A pytanie jeszcze mam co do grania w trybie cinematic, ujdzie? TV mi ostatnio umarł i mam jakiegoś starego LG w full hd jakość kupa, i się zastanawiam czy kupować nowy TV czy granie w trybie kinowym mi wystarczy :D
@ved-: Ja osobiście polecam ci jeszcze te:
- The Walking Dead Saints and Sinners chapter 1
- Resident Evil 8
- Pistol Whip lub Synth Riders, a najlepiej to i to
- podobno spoko jest Moss i Moss 2, ale nie grałem

Dziś chce kupić też mega kozacką nową grę Creed Rise to Glory (boks).
via Wykop
  • 0
@majkkali: resident evil 8 mam w planach, ale zobaczę czy dam radę samo demo przejść(w demo the kitchen na psvr1 lekko się zdygałem podczas grania xD). Pistol whip i Synth riders to się wydaje spoko jako substytut lekkiego cardio z tego co widzę xD.
A co do the walking dead to widzę, że wyszedł chapter 2, to też zerknę. Dzięki wielkie :D
@ved-: Polecam się przemóc i ograć RE8 do końca. Niesamowite wrażenie audio-wizualne, ale fakt - bardzo, bardzo straszne. Dosłownie aż momentami człowiek się poci ze strachu.
Pistol Whip jeszcze nie grałem, ale ludzie na reddicie mega chwalą. A co do Synth Riders - to nawet więcej niż lekkie cardio bym powiedział. Apple Watch mi pokazał 250 kcal spalone ostatnio w zaledwie pół godziny grania, więc naprawdę dobry substytut biegania / jeżdzenia
@ved-: Ja w horrory grać nie lubię (nie mogę), więc nie podzielę entuzjazmu kolegi wyżej. Polecam Pistol Whip, rewelacyjna gierka, Puzzling Places (jest demko) jako grę relaksacyjną na fotelu. Do tego Beat Saber, jak tylko wyjdzie port z jedynki.
via Wykop
  • 1
@MarioMAX: bardzo pozytywne :D. Różnica między PSVR1 a PSVR2 jest jak dla mnie gigantyczna.
Ograłem demo Star warsów, demo RE village, GT7, Pavlov, Ragnarock demo(pozytywnie zaskoczony, bardzo fajna gra rytmiczna), puzzling places, horizon call of the mountain.
Można śmiało grać też w trybie cinematic, taki obraz full HD rozciągnięty na ekran taki jak widać w kinie.
Słuchawki załączone do zestawu dają radę.
Nie żałuje zakupu, można śmiało kupić i się pozytywnie
via Wykop
  • 1
@MarioMAX: połączenie PSVR2 + Kiera + GT7 to coś pięknego :D. Jak kupisz to odpal sobie nurburgring 24h o północy, OLED robi niesamowitą robotę(patrząc w lusterka światła innych samochodów oślepiają :D). Ogólnie czujesz się jak w normalnym samochodzie, minus przeciążenia :). Sprzęt na pewno nie idzie do szafy, korzystany na bieżąco i robi dobre show, jak znajomi wpadają :D, niektórzy nie potrafią się odkleić jak już raz je założą ( ͡