Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch Mirki mam pytanko. Przymierzam się powoli do zakupu pstryczka lite a w tej chwili jest diablo 2 do wyrwania za 13 dolców. Muszę posiadać konsole żeby coś tam kupić? Czy wystarczy, że założę konto na eshopie zrobię zakup, a zaloguje się z poziomu konsoli dopiero za miesiąc?
  • 14
@Simpl3_m4n: nie rozumiem, dlaczego postanowiłeś zrobić specjalny wpis, żeby zadać to pytanie (w dodatku o 6 rano w Wielkanoc XD), kiedy najszybciej otrzymasz odpowiedż, zakładając konto XD
@Ytarka Żona i dzieciaki śpią a ja bezmyślnie wykop przeglądam. I właśnie w takich chwilach przydałby się switch. Promka na diablo jest do 17, więc na odpowiedź cierpliwie poczekam.
@Simpl3_m4n: ej, ale używając tej samej komórki, kiedy ta sama żona śpi z tymi samymi dziećmi, możesz po prostu założyć konto, lub wejść na stronę i znaleźć informacje, na które bezmyślnie czekasz XD ta odpowiedz była chyba jeszcze bardziej bezmyślna niż sposób w jaki zdecydowałeś pozyskać informacje xddd
@Ytarka nie chciało mi się bawić w zakładanie konta i szukać. Bezmyślne czekanie to zajęcie się innymi rzeczami a o żonie i dzieciach wspomniałem odnośnie tego pisania o 6 rano w Wielkanoc.
ki mam pytanko. Przymierzam się powoli do zakupu pstryczka lite a w tej chwili jest diablo 2 do wyrwania za 13 dolców. Muszę posiadać konsole żeby coś tam kupić? Czy wystarczy, że założę konto na eshopie zrobię


@Simpl3_m4n: dlatego tym bardziej kup oleda... jakość obrazu jest kolosalna.