Wpis z mikrobloga

@emas: ale oni robia moderacje nawet jak jeden bit sie nie zmieni w opisie (jest identyczny) a dodasz przesylke albo zmienisz cene.
A ty mialas jakies slowa kluczowe w opisie na jakie sa czuli np cena negocjacja czy cos (nie znam ich, strzelam). No wiec trzeba uwazac bo kuzwa masz pelno roboty z wstawieniem nowego ogloszenia pozniej. OLX TO DNO.
@marsjanin2012: Dodatkowo podczas moderacji usunęli mi jedno zdjęcie (pokazowe z internet), tylko że no... Bez sensu jest ten zapis, że nie powinno być w ogłoszeniu zdjęć z internetu - w przypadku kiedy sprzedaję nowy, nieodpakowany produkt.
Pomijam fakt, że za pierwszym razem przeszło, zdjęcie usunęli dopiero przy moderacji związanej ze zmianą ceny.
@emas: tak tak, masz racje. Tez mialem jakies rzeczy np medyczne i kurła maja byc zapakowane fabrycznie a ci... ale tu maja algorytm ktory wykrywa duzo jednorodnego np bialego tla, przycinac mocno zdjecie (na windows snipping tool narzedzie w pakiecie) albo podmieniac tlo na inne. Jak siedzi 5-10 minut to wg mnie duza szansa ze jest w kolejce do moderatora. Tam moderatorzy to jak na wypoku, downy czasem. Przeniesli mi ogloszenie