Wpis z mikrobloga

@jdhue: +1 miras. Ja to zauważyłem jeszcze przed covidem tylko nadaremno pisałem w internetach, do nikogo to nie dociera. Wynika to imo z patriarchalnej kultury, która wartość hupską uzależnia od ilości różowych jakie obraca ale samo słowo patriarchat jest już nacechowane ideologicznie i jak je piszę to mają mnie za białorycerza, bluepilla albo męskiego feministę kiedy mam z nimi relatywnie niewiele wspólnego. Już ponad 5 lat jestem zblackpillowany xD tag #
rynku nie #!$%@?ły baby z wymaganiami aż po kosmos, tylko chłopy które się do tego dostosował


@jdhue: Chłopy jako ogół nigdy nie będą w tym kontekście współpracować bo tu wchodzi teoria gier. Wszystkim opłacałoby się współpracować (nie dostosowywać się do rynku w tym kontekście) gdyby każdy był pewien wyboru strategii każdego innego gracza. Jeśli jednak ktoś wybierze współpracę, a ktoś inni oszuka go i wybierze odwrotną strategię to ten pierwszy straci
@jdhue: Zgadzam się. To nie jest wina lasek tylko spermiarzy, to oni popsuli rynek. Bo nie oszukujmy się, jakby do ciebie dzień w dzień wypisywało setki lasek że jesteś piękny i cudowny, to też by ci ego #!$%@?ło w kosmos i też byś wolał wybrać jakąś Juleczke 8/10, a nie ulaną Karyne 4/10. Proste prawa rynku.
@Sadomason: jak chcesz sobie żyć bez nakładki kulturowej to droga wolna. Załóż sobie tindera i ruchaj bez zobowiązań tak jak zwierzęta. Możesz iść o krok dalej i przekonywać kogoś do swojego stylu życia prymitywa ale większy sukces odniesiesz w zoo niż na wypoku.
ja ci tylko napisałem że człowiek to zwierzę


@Sadomason: a ja tobie, że to nieprawda.

Religia odchodzi do lamusa i właśnie widać co się dziej na świecie, postępuje kolaps cywilizacyjny.


@Sadomason: Postępuje bo jednym ludziom się wydaje, że nie da się mieć kręgosłupa moralnego bez religii a drugim, że jak odrzucą religię to są zwolnieni z wysiłku myślenia w perspektywie długoterminowej.
@Pandillero: przemawia przez Ciebie ślepy idealizm koleżko. Oczywiście że da się mieć kręgosłup moralny bez religii, ale fakty są takie, że większość ludzi takiego kręgosłupa moralnego mieć nie będzie. Ty patrzysz na to z perspektywy czubka własnego nosa, a ja patrzę na ten problem globalnie i wyciągam wnioski, obserwuje co się dzieje na świecie, jak postępuje degrengolada i upadek zasad moralnych. Religia jest jednym z filarów zdrowej cywilizacji czy ci się