Wpis z mikrobloga

ukraińskie trole, wychodki i inne boty wyśmiewają wpis dzikiego a prawda jest taka że większość społeczeństwa tak uważa, coraz większa cześć bo widać że coś jest nie tak.
#wojna #ukraina
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ostateczny dowód będziemy mieli podczas wyborów


@SyntaxError_: Wybory w tym temacie nie mają nic do znaczenia, za to podejście Polaków do wojny i uchodźców, już tak.
  • Odpowiedz
@adhsklusljhagxnki a filmy z prankami nastolatów mają jeszcze więcej polubień i co z tego? Nowy w internetach? Ja dyskutować nie zamierzam z tobą, bo nie ma o czym. Poczekam do wyników wyborów to zobaczę poparcie antyukraińskie Polaków na przykładzie procenta głosów na konfederację
  • Odpowiedz
@eeehhh Mają, bo konfederacja jest jedyną partią głosząca ograniczenie pomocy Ukraińcom i zmianę podejścia do wojny. Jeżeli w narodzie jest złość i zmęczenie jak to mówicie to ludzie dadzą upust tej złości podczas wyborów. Reszta partii popiera ciągnięcie obecnego kierunku dalej
  • Odpowiedz
@SyntaxError_: Ciągle mówię, że to nie ma wpływu na wybory, to nie ma nic wspólnego z polityką. To są sprawy ludzkich relacji i ponadpodziałowe interesy kolejnych grup społecznych/zawodowych którym ten 'obecny kierunek' forsowany przez polityków, zaczyna przeszkadzać. Taki piękny paradoks z tego wychodzi, że im więcej wchodzenia w dupę ukraincom, kolejnych afer, zamiatania patologii pod dywan, bycia drugorzędnym obywatelem we własnym kraju i medialnej poprawności politycznej, tym bardziej ludzie będą
  • Odpowiedz
@eeehhh jak słyszę hasło drugorzędny obywatel we własnym kraju to odechciewa mi dalej czytać i pisać. Róbcie co tam chcecie, czekam na wielki bunt chłopski w takim razie. Na szczęście widzę, że większość społeczeństwa, szczególnie młodzi ludzie, wiedzą jaki kierunek trzeba trzymać i to mnie cieszy.
  • Odpowiedz
@SyntaxError_: Widzisz, bo chcesz widzieć. Ogrom ludzi żyje w poprawnej politycznie, bezkrytycznej, gigantycznej bańce informacyjnej nawet nie dopuszczając do siebie myśli, że istnieją jakieś problemy lub konflikty... a to już samo w sobie jest szalonym absurdem.

I nie chłopski, ale obywatelski.
  • Odpowiedz
@eeehhh dobrze, że mamy takie osoby jak ty żeby nas - nieświadomych więźniów systemu z tej banki wszystkich wyrwać. Powodzenia w walce z Matrixem, ja idę porobić coś ciekawszego w życiu.
  • Odpowiedz