Wpis z mikrobloga

Przestrzegam przed "telefonem zaufania dla osób dorosłych 116123". Żadnej pomocy tam się nie uzyska, babka zbywa mnie jak tylko może, daje porady w stylu "proszę o tym nie myśleć". Gdy zadzwoniłem drugi raz odebrała inna i powiedziała że nie może ze mną rozmawiać bo już dzwoniłem, no chyba że zdarzyło się coś "nowego". Jeden wielki scam. Chyba tylko pomagają jak się im powie że chce się zabić ale wtedy wysyłają karetke i do psychuszki i papa pieniążki przytulone.
#przegryw #telefonzaufania #depresja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JWPHU: na fb widzialem jak gosc na grupie dla tatusiow napisal ze pilnie potrzebuje z kims rozmowy telefonicznej bo zycie mu kleknelo. Odzew byl niesamowity, ludzie zostawiali swoje numery telefonu, pisali na priv. Po 2h gosc napisal kolejnego posta z podziekowaniem za odzew, ktos (wymienil go z imienia) uratowal mu w ten sposob zycie.
  • Odpowiedz
@JWPHU: osoby szukające pomocy psychologa/psychiatry w tym kraju są w dupie głębokiej. Wszystkie te "psycholożki" nadają się jedynie do sprzedawania majtek w sieciówce a psychiatra będzie zmieniał leki na oślep, chyba, że wypowiesz hasło-klucz to wtedy przymusowa wycieczka na oddział.
  • Odpowiedz
@JWPHU: dokładnie jak piszesz, te telefony zaufania są chyba tylko po to żeby utrzymać to złudne poczucie że jest gdzie zgłaszać się po pomoc a prawda jest taka że wyłapują tam tylko desperatów którzy chcą wiadomo co zrobić. W innym stanie kryzysu nie otrzymasz tam żadnej pomocy jedynie przekierują Cie w inne miejsce albo powiedzą jakieś nic nie znaczące formułki
  • Odpowiedz