Wpis z mikrobloga

lol, na podstawie tego wpisu i komentarzy można stwierdzić, że ludzie bez tatuaży mają niezłe urojenia xD


@fuechsinn: jakie znowu urojenia? :p
robienie tatuaży boli? boli :p

chęć posiadania jest wynikiem czego? mody :p wiem co mówie, wychowałem się w pankowo/metalowej subkulturze i znam motywacje kolegów i koleżanek :p

chcesz to rób, tylko miej świadomość jak to jest odbierane przez innych :p trochę tolerancji :p

ps. widziałaś dementora? ( ͡º
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak żeby wpaść na pomysł, że wszyscy ludzie robią tatuaże w poszukiwaniu akceptacji, to trzeba samemu mieć problemy z akceptacją. Przecież to kwestia poczucia estetyki xD

Ta moda xD moda, która trwa tysiące lat xD

A czy boli? No boli. Ale nie bardzo, chyba że jesteś jakąś #!$%@?ą xD
Robienie mojej dziary na nodze trwało ok. 15-16 h i szczerze mówiąc, to znacznie bardziej nieprzyjemne jest dla mnie pobieranie krwi niż tatuowanie
  • Odpowiedz
@fuechsinn: strasznie agresywna jesteś :p
tak jakby wpisujesz się w te negatywnie postrzeganie ludzi z tatuażami, właśnie tą swoją agresją :p

moda, która trwa tysiące lat xD


@fuechsinn: Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu że większość ludzi dzisiaj, szczególnie nastolatki, co też napisałem, robi tatuaże z tego samego powodu, co inna grupa, zaczyna palić faje, bądź spożywać alkohol?

I kto robił tatuaże tysiące lat temu? :p Wikingowie czyli skrajnie agresywna grupa
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak taka jest prawda, że skoro jedyny powód zrobienia tatuażu, który jesteś sobie w stanie wyobrazić, to problemy z akceptacją, to prawdopodobnie jest to projekcja twoich własnych problemów na innych ludzi. przykre, no ale co zrobisz.
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@fuechsinn: musisz mieć wesołe i proste zycie skoro tak wszystko od razu upraszczasz :p
typowy wyborca konfederacji, ten zły bo nie lubi papieża, tamten zły bo głosuje na lewice :p

zazdraszczam :p
  • Odpowiedz