Wpis z mikrobloga

Rzucam żonę Polkę i wiąże się z Ukrainką.

Po kilku latach prób ułożenia małżeństwa milionach rozmów kłótni, próśb o to by się mną zaopiekowała mam to w rzopie..

W dodatku seks przestał istnieć już po zaręczynach, dzieciaków nie było zrobiła się zależna ode mnie wszystko na mnie zrzucała nawet nigdy nie dostałem przez 8 lat kanapek do pracy. Za wszystko płaciłem ze swojej kieszeni. Mam tego po dziurki w nosie i oczywiście cytując Figo Fagotów „zakochałem się w aniele a teraz mieszkam z świnia w chlewie”.

Poznałem młodsza Ukrainkę a bardziej Rosjankę która mieszkała w rosyjskojęzycznej części Ukrainy.
Dała mi wzystko czego oczekiwałem od żony kilka lat, w kilka miesięcy. Chce ze mną dzieci, układać życie w partnerstwie. Niczego ode mnie nie oczekuje prócz wsparcia i wspólnego życia i rozwoju naszych firm. Jest niezależna finansowo. Akceptuje to ze chce się rozwieść. Sama jest po kilkuletnim związku który miał zakończyć się ślubem ale Saszka poszedł w alkohol i dragi.

Uprzedzając komentarze, mieszka tu 9 lat i jest już na ostatniej prostej o obywatelstwo i prowadzi firmie w Polsce bez długów.

Mirasy trzymajcie za mnie kciuki!

Zdjęcie z internetow
  • 12
  • 1
@Nick_Login: No właśnie to, jak się nie prosiłem szykowalem na łbie nie stawałem to wielki dzwon musiał zabrzmieć żeby się coś wydarzyło. A z każdym rokiem coraz gorzej. Przed zaręczynami wyprawiała niestworzone rzeczy we wszystkich możliwych konfiguracjach we dwoje łącznie z sextingiem…
@Dementor_:

próśb o to by się mną zaopiekowała mam to w rzopie..


Co ty #!$%@? niani szukałeś czy partnerki? Zrobiłeś jej przysługę bo najwyraźniej szukałeś gosposi i niani która się tobą zajmie bo matka już cię z chaty wygoniła i nie miał ci kto prać i gotować
  • 2
@e-stark: a to ze kupiłem jej za swoją własna kasę dom i samochód, #!$%@?łem na 4 etatach to co? Żebym musiał jeść KFC albo gdzieś na mieście bo hrabina nie mogła się wysilic żeby mi zrobić #!$%@? obiad czy kanapki raz na jakiś czas? To co robiła (praca) miała na swoje wydatki. A na mnie rachunki kredyt samochody wszystko.

Jak by chciała dzieci jeszcze bym zrozumiał ze muszę na to płacić