Wpis z mikrobloga

@dqdq1: myślę, że w innych miejscach też ma bardzo duże szanse. Myślę, że z powodów prestiżowych chce się zmierzyć z liderami innych ugrupowań, a liderzy startują w Warszawie.
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: to kto będzie jedynką w Warszawie? Bo liderzy startują w Warszawie, i jeden musi być liderem a drugi pod liderem ;)

Nie można mieć dwóch jedynek na liście
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: Z Warszawy najłatwiej jest się dostać. Ostatnio się nie dostał- to nie żadna chęć mierzenia się tylko wie ze gdzie indziej może być ciężko.
  • Odpowiedz
@dqdq1: ostatnio było 4 lata temu, a teraz jest jednym z najpopularniejszych polityków w necie. I jednym z liderów partii zajmującej 3 miejsce w sondażach. Z tych powodów przypuszczam, że w innych okręgach też by sobie poradził.
  • Odpowiedz
to kto będzie jedynką w Warszawie? Bo liderzy startują w Warszawie, i jeden musi być liderem a drugi pod liderem ;)


Nie można mieć dwóch jedynek na liście


@Rad-X: masz mnie.
  • Odpowiedz
@dqdq1: no trudno, by się nie chwalili swoimi sukcesami. I nie jest to tylko propagandowa grafika, lecz media niezwiązane z Konfą potwierdzają te sukcesy. Ostatnio bodajże Gazeta Wyborcza ogłosiła sondaż, w którym Konfa zaszła wysoko.
  • Odpowiedz
@dqdq1: no i? Co z tego mema wynika, bo nie rozumiem? Czy w związku z tym memem Mentzen przestanie być jednym z najpopularniejszych polityków w necie? Albo Konfa wysoko w sondażach ogłaszanych przez niezależne od niej media?
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: nie ma tutaj żadnych memów.

Jak pokazały wcześniejsze wybory aktywność w internecie niekoniecznie przekłada się na wynik wyborczy. Wcześniej tez było tego tyle samo jak nie więcej. Czy o konfederacji pisze więcej ludzi? Nie. Na wykopie to ciagle ci sami ludzie- tylko z niewytłumaczalnych powodów piszą dużo i to samo.
  • Odpowiedz
Wcześniej tez było tego tyle samo jak nie więcej.


@dqdq1: no właśnie nie. Mylisz się całkowicie. 4 lata temu Mentzen nie był tak popularny w necie, a Konfa znajdowała się na granicy progu wyborczego.
  • Odpowiedz