Wpis z mikrobloga

Trafiłem na ten tag przez przypadek i jestem Panowie przerażony. Siedzę i czytam to chyba 3 dzień i myślę, że w wielu sprawach macie rację, ale wszystko o czym tu piszecie jest przerysowane do granic możliwości. Mam kilka pytań/tez, które mnie ciekawią, nie próbuje nikomu tłumaczyć co ma robić - zwyczajnie napisać jak ja to wszystko widzę po 30 latach życia i grupie myślę 20-30 facetów którzy mnie przez ten czas otaczali.

Po pierwsze wygląd - oczywiście, że ma kolosalne znaczenie przy relacjach damsko męskich, ale mając 175cm wzrostu można być tak zwanym chadem/k*****em a przynajmniej czlowiekiem utrzymującym kontakty z wieloma kobietami. Czytając zobaczyłem kilka postów niżej zdjęcie faceta przy piwie - no #!$%@? najnormalniejszy facet na świecie - myślę, że wciągacie w ten krąg więcej mężczyzn niż musi się w nim znaleźć. Dopiero kombo brzydkiego pyska, niskiego wzrostu (ponizej 170), braku dbałości o sylwetkę i wygląd oraz brak umiejętności interpersolnalnych wyklucza możliwość zdobycia kobiety i raczej dlatego że jest ich zwyczajnie więcej. Znam masę facetów poniżej tego magicznego 180, którym ktoś zopomnial powiedzieć że są skreśleni u kobiet.

Chad = k
wiarz - i tu otworzyliście mi oczy najbardziej. Wśród znajomych mialem 3 (nie, nie wszyscy mieli 180) którzy uprawiali seks z naprawdę wieloma kobietami, tylko w odróżnieniu od tego co piszecie wśród facetów, którzy mają dostęp do kobiet taka postawa nie jest szanowana są wręcz obleśni bo naprawde mają w dupie, walą wszystko co pod młot wpadnie 10/10 zapraszam, 5/10 też może być, 3/10 no to już trzeba do chaty wprowadzić jak chłopaki nie patrza. Ale kto im tego zazdrości?

Kobieta to tylko seks - przez 10 stron tagu czytam w kółko o braku seksu nigdy o braku relacji a chyba w idealnej sytuacji dziewczyna staje się w pierwszej kolejności twoją koleżanka/przyjaciółka potem partnerka a seks przychodzi potem.

Kobieta = wróg -no i teraz naprawde myślicie że 80% kobiet to te szlaufy obrabiane przez tych trzech zboczenców? Przecież na świecie jest masę normalnych kobiet przecież filmy z głupimi #!$%@? w internecie to nie jest prawdziwy świat.

Tinder - serio tam chcecie kobiet do zwiazku szukać?

Ból dupy o kobiece przywileje - tu chyba najbardziej wylewa się brak męskości (to nie atak, nie umiem tego inaczej nazwać) - płacz gościa, że lacha która utrzymuje wstawia na insta zdjęcie jak zrobiła obiad i dostaje masę komplementów - baby tak robią i piszą sobie te głupoty ty chcesz żeby tobie pisali jaki jesteś super co mnie gowno obchodzi kto co tam pisze, nie potdzebuje wsparcia z internetu. Płacz o dawanie kobieta kwiatów i prezentów z różnych okazji i ubliżanie im że są wstanie dać tylko dupy. No #!$%@? wolałbyś dostać kwiaty niż dupy? A dajesz prezent żeby zrobić komuś przyjemność a nie bo ktoś Ci każe, nie jest fajnie jak komuś jest miło Płacąc za kobietę w knajpie podnoszę swoje ego że mogę a nie się przed nią sie płaszcze, tak samo znaszac jej walizkę po schodach etc.

Beciaki - i tu sto procent racji, że ja tego wcześniej nie widziałem :O. Wlasnie te szlaufy, ktore skakały bo facetach na każdej imprezie potem widzę na instagramie z chłopakami, że myślę jakim cudem ona jest z taki #!$%@? i jeszcze mają dzieci ;)

Podsumowując rady typu wyjdz do ludzi są nic nie warte, zachowuj się tak czy tak miejcie to w dupie. Gdzie masz teraz wyjść to ludzi jak liceum już dawno za tobą, do baru do obcych ludzi?

Trzymajcie się tam chłopaki

#blackpill
#przegryw
  • 22
  • Odpowiedz
@Osgood: jak lubisz być ruchany w dupę coraz większymi przywilejami dla pań dawanym przez państwo itp. to proszę bardzo ale nie każ innym robić za beciaka niby, że oburzenia na to, że laski mają parytet na stanowiskach informatycznych i wysokopłatnych a faceci nie mają takich parytetów na stanowiskach zdominowanych przez kobiety, to coś złego
  • Odpowiedz
@Osgood: Tag blackpill to po prostu bardzo brutalny obraz świata, w którym są tylko 3 typy facetów: Chad, Norman-beciak, Incel. I w pewnym stopniu bańka, która na początku oddziałuje toksycznie na umysł przeciętniaka. Jednak po 3 latach lurkowania tutaj - zaczynam odczuwać spokój wewnętrzny w wielu życiowych sytuacjach. Czuję się jakbym był kilka kroków przed normictwem, (bo nie jestem typowym piwniczakiem - znajomych mam oraz 185 cm mam, więc bardziej failed norman ze mnie)....

Przykładowo: Przestały mnie interesować jakiekolwiek relacje z kobietami i zainteresowałem się również ruchem MGTOW oraz samorozwojem w wielu dziedzinach.

Dr. Blackpill wyleczył mnie z normickiego dążenia do posiadania kobiety. I nie polecam przejmować się, że nie wyglądacie jak Oskarek Deweloperski - tylko po prostu róbcie
PanHaroldHe - @Osgood: Tag blackpill to po prostu bardzo brutalny obraz świata, w któ...

źródło: 000GRAGWGQCHHW63-C461

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy chodzi o tego dżentelmena?

źródło: temp_file.png5585173144219189823


@itsoverforme32445: Uuuu, chłop ma over. Aż by się chciało z nim na to piwo wyjść i pogadać.

Płacąc za kobietę w knajpie podnoszę swoje ego że mogę a nie się przed nią sie płaszcze, tak samo znaszac jej walizkę po
  • Odpowiedz
@mysliciel-z-internetu: Wiesz.... To wszystko jest bardzo tak czy siak przerysowane. No sorry, ale jaką wiedzę może mieć gość z tego tagu o normickim towarzystwie - gdzie on nigdy nie był w takowym?

Wpisy tutaj w dużej mierze są podkoloryzowane aby wpasowywały się pod narrację. Czy przede mną długa droga? Nie wiem. Bo jak napisałem - jestem bardziej samoświadomym failed-normie z wyglądu.

Ja po prostu jestem zdania, że lepiej zająć sobie czymś głowę (czymkolwiek... Chociażby nauką angielskiego 4fun, albo nwm albo kup sobie gruza za 2k i pobaw się w jakąś mechanikę) niż spędzać całe dnie na jakichś szukaniu statystyk aby zyskiwać poklask znudzonych życiem piwniczakow spod znaku
  • Odpowiedz
@PanHaroldHe

No sorry, ale wpisy na tym tagu są po prostu ciągnące w dół tylko i wyłącznie


Nigdy nie rozumiem tego zarzutu o "ciągnięciu w dół". Przecież większość tagu jak patrzyłem to ludzie w wieku 20-30+ którzy w #!$%@? tryhardowali a i tak to nic nie dawało. Jak widziałem również kiedyś jakiemuś przegrywowi się powodzi w czymś to zgarnia propsy, jedynie "ciągnięcie" to widziałem u normikow co tu wchodzili i dehumanizowali
  • Odpowiedz
jeżeli chce zabrać kobietę do knajpy to ją tam zabieram nikt mnie do tego nie zmusza.

@Osgood: No i fajnie. Ale pytanie, czy cie zmusza płacić za nią. Co by się stało jakbyś nie zapłacił za nią? Czy by się z Tobą spotkała? Bo jeżeli NIE, to de facto cię szantażuje i zmusza do zapłacenia jej za spędzenie z Tobą czasu.
No chyba, że np. jest to dupa 10/10 i
  • Odpowiedz
  • 0
@HeavyMagicMissle: i znowu sprowadzasz wszystko do seksu przecież to jest bez sensu. Oczywiście, że by się spotkała w parku na spacer,na łyżwy czy inne jakieś #!$%@? muje. Ale nie będzie mnie kobieta zabierać do restauracji to ja zabieram ją zrozum
  • Odpowiedz
Ale nie będzie mnie kobieta zabierać do restauracji to ja zabieram ją zrozum


@Osgood: To jest tak, że z jednej strony to rozumiem - można wręcz powiedzieć "bo mnie #!$%@? stać zapłacić 30 zł za kawę i ciastko za kogoś, więc mam wyj*bane", ale z drugiej strony mam właśnie z tyłu głowy, że właściwie czemu mam płacić dorosłej osobie za cokolwiek skoro oboje spędzamy czas ze sobą - atrakcją ma być to, że się spotykamy nie że jej coś stawiam.
Masz trochę racji, a ja jestem trochę rozciągnięty pomiędzy te dwa "spojrzenia".

: i znowu sprowadzasz wszystko
  • Odpowiedz