Wpis z mikrobloga

@KarolaG17: Mnie kiedyś rozwalilo, jak opowiadał jak był gdzieś tam w Izraelu na chyba na jakiś targach wojennych, od roku rozmawia z ludźmi o wojnie, sprzęcie na nim używanym, a później zadaje pytanie... Co to jest kolimator xD. Normalnie czasem mam wrażenie że on nic nie ogarnia xD
@Bomfastic: Nie pamiętam w którym to było filmiku, teraz tego nie znajdę, ale było słychać w tym pytaniu że on na prawdę nie wie. Generalnie wyglądało to trochę tak, jakbyś np. prowadził kanał o motoryzacji i nagle wypalibys z pytaniem... "A co to jest rozrusznik w samochodzie". Ogólnie lubię gościa, ale czasem potrafi dowalić.
@dziacha: no taka rola redaktora, że o wszystko musi pytać. Pamiętaj, że jego kanał oglądają zwykli ludzie i mają prawo nie wiedzieć co to jest bomba termobaryczna czy Hellfire. Dlatego bardzo dobrze, że tak często ciśnie po gościach żeby tłumaczyli żargon i niedopowiedzenia. Zwłaszcza na początku Wolski walił skrótami i żargonem, których nikt nie rozumiał. Chociaż z drugiej strony mógłby bardziej tłumaczyć Bartosiaka bo za cholerę do dziś nie wiadomo co
@KarolaG17 jest to poniekąd przerażające ze dorośli ludzie nie wiedzą na czym polega rozmowa/wywiad. Serio myślicie że prowadzący pytają o to czego sami nie wiedzą? Mnie to właśnie bawiło na początku jak Zychowicz udawal zaciekawienie mimika jak słuchał o rzeczach które musiał wiedzieć. I do tego jeszcze pisać o gościu który napisał X książek historycznych że NIC NIE WIE ciekaw jestem jaki dorobek naukowy trzeba mieć żeby zyskać choć odrobinę szacunku w
jest to poniekąd przerażające ze dorośli ludzie nie wiedzą na czym polega rozmowa/wywiad. Serio myślicie że prowadzący pytają o to czego sami nie wiedzą?


@kalafi0r: to jest tragedia polskiego dziennikarstwa, bo w TV oni naprawdę nie wiedzą o co pytają, nie wiedzą co odpowiada gość, tylko go cisną butą i bezczelnością (głównie zresztą kobiety są teraz dziennikarzami w TV). Na tym tle Zychowicz się wyróżnia, bo ma pojęcie o pracy dziennikarza,
@Heisenbird: @BrockLanders @KarolaG17 Tylko że Zychowicz chce żeby jego programy były dla każdego, nawet dla totalnych laików z takich tematów, więc zadaje takie pytania żeby niedoinformowani widzowie wiedzieli co jest co.

Rozmowy gdzie to on jest gościem, udzielającym wywiadów to zupełnie co innego. Zobaczcie sobie chociaż jego ostatnią rozmowę u Stanowskiego w duecie z Bartosiakiem.