Wpis z mikrobloga

Ehh chyba właśnie umiera mi karta graficzna, dziś rano komp poprostu się zresetował i zaczął zawieszać ekranie post, a co kilka uruchomień wentylatory w karcie załączały się na 100%. Biorąc pod uwagę że ten model ma największy procent awarii z całej serii 5700XT byłem przygotowany na najgorsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozłożyłem i złożyłem z powrotem, system się załadował, ciekawe na jak długo.

#pcmasterrace #radeon
Pobierz litowo-polimerowy - Ehh chyba właśnie umiera mi karta graficzna, dziś rano komp popro...
źródło: 20230326_095601
  • 7
@litowo-polimerowy: Jakbyś chciał dalej na 5700XT siedzieć to mam na sprzedaż trzyletnie Sapphire Nitro+ :D Jeden DP chyba nie działa i przy 3 monitorach jeden zaczyna lagować bo wybudzeniu kompa(wyłączenie i włączenie BAR pomaga), ale poza tym działa jak ta lala xD
@krul_europy: mi resetował się komp nawet przy YouTube, męczyłem sie z tym około roku, dawałem nawet do diagnostyki i gówno znaleźli, tez myslałem ze karta jest uszkodzona, az w koncu kupiłem rtx 3060, potem z ciekawości zmieniłem termopad i pastę- jak ręką odjął, karta działa jak nowa, koszt 30zł, plus 40 minut zabawy. Mówie Ci zmieniaj, odratujesz kartę.