Wpis z mikrobloga

Jak wy byście ogólnie widzieli format Premier League? Ja myślę, że zwiększenie liczby zawodników może nawet do 12-14 to po pierwsze, bo na przestrzeni tych 4 miesięcy różnie z tą formą bywa, nie mówiąc już o tym, że niektórzy mogą być całkowicie bez formy już przed zagwarantowaniem sobie miejsca. Gwarantowane miejsca też mogłyby być liczone jakimś osobnym rankingiem, bo ten z PDC jak wiadomo liczy duży okres czasu, w każdym razie coś, co by było jasne i klarowne w wyborze i żeby każdy wiedział od razu, bo przy dobieraniu sobie 4 zawodników spoza TOP4 wg. nieznanych nikomu kryteriów zawsze będą jacyś poszkodowani. No i sam format coś zdecydowanie bardziej zbliżonego do tego poprzedniego. Obecna edycja to dla mnie kaszana straszna, po obejrzeniu połowy już się czuję, jakby to trwało pół roku. Jak sądzicie?
#dart
  • 3
@hammerzeit
Jeśli dobrze myślę to, biorąc pod uwagę drabinkowy format każdej nocy PL, następne powiększenie musiałoby być do 16 zawodników i to dodałoby kolejną fazę, znacząco wydłużając każdy mini-turniej. Tutaj też chodzi o to żeby to było chwila moment 3 godziny i po robocie bo PDC też celuje w takich bardziej casualowych widzów którzy włączą raz na jakiś czas żeby obejrzeć duże nazwiska i to im w zupełności wystarczy. Dla koneserów zostają
@PingwinieKolana: Dlatego właśnie drabinkowy format dla mnie odpada, a oni od tego nie odejdą, bo zwykłe mecze bez zakończenia finałem (małym ale jednak) są mniej spektakularne, za to w dłuższej perspektywie również mniej nudne. Te prawie 4 miesiące też bym skrócił, bo wychodzi kupa grania i na końcu 2 mecze i decyduje dyspozycja dnia po takim czasie. Coś na wzór finałów NBA by było dobre, ale tutaj to wiadomo niewykonalne. Opcji
@hammerzeit: zbyt rozwleczone, za dużo tych mini turniejów. no ale wiadomo, im więcej turniejów tym więcej kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie ilość graczy jest bez większego znaczenia, ale skoro to ma być liga - to powinna być jedna duża tabela i elo, bez jakichś play offów - bo tak jak piszesz, decyduje dyspozycja dnia w play offach. a tak zbierasz punkciki przez cały "sezon"