Wpis z mikrobloga

#przegryw

Jestem tak spie.dolony, że wszyscy to widzą a ja nawet nie muszę otwierać ust.

Bardzo często słyszę, że jestem zestresowany albo że przestraszony albo wyglądam niepewnie bo moja mowa ciała blabla

Ostatnio byłem na zajęciach z wystąpień publicznych i prowadząca też zjechała przy wszystkich moja mowę ciała, często też słyszę od prowadzących, szefów etc że powinienem się częściej uśmiechać, ale ja nie chcę tego robić bo nie lubię

Mam już dość tego że tak wiele osób zwraca uwagę w różnych okolicznościach na moja mowę ciała i się pyta ,"czym się stresuje ?" Nienawidzę tego

Mam chyba wypisane na twarzy #!$%@? życiowa

W żadnej pracy mi nie idzie robię wszystko najwolniej i popełniam masę błędów zawsze.

Szefowie w pracy mną gardzą,nigdy nie dostałem awansu i nigdy w żadnej firmie nikt nie docenial mojej pracy wszyscy tylko się pastwili że coś źle robię i jestem nieefektywny,nieskuteczny, wolny, niedokładny

Miło będzie jak odejdę z tego świata
  • 2
  • Odpowiedz
  • 1
@Svinsky Ja nawet mam dynamę, a i tak jestem powolny, mało dokładny i przez to miałem wiele problemów w różnych pracach.
Jak wyglądasz , ile masz wzrostu i lat?
Mi dużo osób starało się wmówić, że jestem nieśmiały, a to totalna bzdura, bo nigdy nie byłem nieśmiały.
Niestety bycie brzydkim i niskim od razu sprawia, że wrzuca się nas do pewnego worka.
  • Odpowiedz