Wpis z mikrobloga

@Aeterno: Mi się nawet podoba. Ale widze tyle takie robienia na odwal, że sam się zastanawiam nad refundem. Poczekam jeszcze do otwartej bety chyba.
@Variv: Gra nie jest zła sama w sobie. Przyjemnie się grało. Jednak nie jest dobra gra jako seria diablo. Mechaniki bardzo uproszczone, jak byłby to jakiś port z mobilki. Brak itemów setowych czy słów runicznych których na premierę nie będzie. Bieda statystyki etc.
@filogzzz: Na premierę ma nie być przedmiotów setowych. Runy były we wczesnych zapowiedziach z 2019 roku, ale wycięli tą zawartość. Może kiedyś dodadzą a może nie.
@Aeterno: Bardzo lubię mechanikę słów runicznych. Jednak nie jestem pewny czy w diablo 4 by się to sprawdziło, skoro jest zupełnie inny system przedmiotów. w D4 z tego co widze chodzi o to aby znaleźć legendę, wyjać z niej aspekt, a potm wsadzić w jak chcemy przedmiot. Plus zmiana jednego prefisku w przedmiocie. Przedmioty bardziej pod siebie dostosowujemy. W tej mechanice co miałoby dawać słowo runiczne? Tzn. mogłoby tworzyć np. legendę.