Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: mi tam Ukraińcy nie przeszkadzaja. Po 2022 wprowadziło się z 8 rodzin na moje osiedle w Warszawie.. tak jak Polacy nawet dzien dobry nie mówią na osiedku, taka sama wieś jak reszta którzy mieszkają tu od początku więc jeden czort.
  • Odpowiedz
tyle wlasnie z "bochaterstwa" (celowo z błędem) ukraincow


@pieknylowca: Jesteś w stanie sensowanie napisąc co masz na mysli i dlaczego tyle właśnie? Bo to kolejny już wpis w którym auto tyle atakuje, a nie jest w stanie tego uzasadnić po polsku. CO niby zmienia flaga jakichś kobiet wobec wszystkich Ukrainców?
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur: bo jesteśmy w Polsce a nie na ukrainie i tu czarno czerwona flaga znaczy co innego. Poza tym - takie odważne bo siedzą w bezpiecznym kraju gdzie miały wszystko podane pod mordę. Jakby im na tej ojczyźnie zależało to by siedziały tam i opatrywaly rannych albo same walczyły. Jakoś Żydówki mogą walczyć ramię w ramię z facetami
  • Odpowiedz
@pieknylowca: To nie jest odpowiedz - nadal nie wiem jak zachowanie 2 osób neguje bohaterstwo wszystkich Ukraińców. Odpowiedz na pytanie o to co sam pisałeś, a nie generujesz losowe zdania z atakiem na te osoby.
  • Odpowiedz