Wpis z mikrobloga

Bomba, Młody Muran, Stary Muran, teraz Denis wypadnie na rok+ ze świata freaków, HL teraz dosłownie nie ma wyjścia i jeśli nie chcę utonąć to musi ściągnąć Kasjo bo żadnego zadymiarza tam nie będzie XD Teraz tylko pytanie, z kim byście widzieli Kasjo bo wiadomo że Denis odpada bo musi leczyć kontuzje i wypadnie na rok...
Kasjo vs Parke małe rękawice rewanż w HL? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #highleague
Pobierz wieszjo - Bomba, Młody Muran, Stary Muran, teraz Denis wypadnie na rok+ ze świata fre...
źródło: obraz_2023-03-19_151518697
  • 11
@wieszjo: Obalic by Kasjusza obalil bez problemu, ale Najman jest beztalenciem w tym parterze wystarczy sie do niego przykleic i on nie jest w stanie nic w tym parterze zdzialac. Juz wczoraj Jozwiak, ktory jest tragiczny nie dal sobie krzywdy zrobic jak znalazl sie na plecach. Zreszta wydaje mi sie, ze w tej walce Kasjo by go szybko znokautowal, Najmana nie trzeba nawet czysto trafic aby padl i zrobil pozycje zolwia
Kasjo vs Parke małe rękawice rewanż w HL? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wieszjo: ale jaka formuła?
Nie ma czegoś takiego jak boks w małych rękawicach "debylu"
A Kasjo w MMA, do tego jeszcze przeciw profesjonaliście to zobaczysz jak świnia niebo xD
@wieszjo: Jedyne walki budzące emocje z udziałem Kasjo to walka z Denisem, Najmanem, Szpilką lub ewentualnie rewanż z Parke, z czego Denis wypada raczej do końca roku, z Najmanem sam powiedział, że nigdy nie zawalczy, Szpilka na razie sobie odpuścił freak fighty, a Parke musiałby high league zakontraktować, a nie wiadomo czy będą chętni po sytuacji z prime i fame mma, a walki z innymi osobami to będą wyglądały jak walka