Wpis z mikrobloga

#przegryw Jak ktoś pisze na tym tagu,ze zarabia 15k i powyżej to wiem ze pie…głupoty to duże pieniądze i nawet przy fatalnym wizerunku można cieszyć sie życiem podróże itp a niw tak jak ja ciec i ledwo 3 koła zarabiam dodatkowo kredyty
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@PiotrX1: Lepiej podróżować samemu i miec ja to grube siano niż być upokarzanym w kołchozie albo na cieciowni masz haj to świat stoi otworem i loszka tez sie znajdzie ja niewiem jak można mieć takie siano siedzieć na tym zje tagu dlatego to chyba fantazja wykopków
  • Odpowiedz
Jak ktoś pisze na tym tagu,ze zarabia 15k i powyżej to wiem ze pie…głupoty to duże pieniądze i nawet przy fatalnym wizerunku można cieszyć sie życiem podróże itp a niw tak jak ja ciec i ledwo 3 koła zarabiam dodatkowo kredyty


@Dejw983: to #!$%@? wiesz, bo zarabiam 17k a dla kobiet jestem gównem i na #!$%@? mi podróże jeśli gdzie nie pojadę to nadal jestem gównem którym każdy gardzi
  • Odpowiedz
@Dejw983: nie do końca bo dorosłe życie jest w c*uj drogie i 15k to nie jest jakos specjalnie duzo, ale juz od 100k+ to sie zgodze ze taka kaska moze ci dac boosta jesli nie jestes totalnie spie*dolony, bo jak jestes to nic nie pomoze
  • Odpowiedz