Wpis z mikrobloga

@Szczupix: wg mnie to bardzo pokazuje jak on byl i jest zajarany nagrywaniem i strimowaniem. To jest jego pasja dlatego te filmy wychodzily fajnie i naturalnie, dlatego mial te 3 czy 4mln widzow i wcale patoli na filmach nie robil wiec tym akurat tych widzow filmowych nie przyciagnal a mysle, ze glownie smiesznymi telefonami zbudowal spolecznosc bo byly zajebiste.
Wyobrazacie sobie innych ytberow ktorzy robia dla widzow film hez zadnego zarobku?
@corryand: Przecież nitro tak właśnie robił dokładnie jak opisałeś, nagrać największe gówno jakim było jego daily kompletnie bez żadnego pomysłu, byle były wyświetlenia i reklamy jego sklepu. Bardziej na #!$%@? chyba już tego nie mógł robić.
@danoneek: zreszta gdybym miał ból dupy to osiągnąłbym swój cel, bo mlecznemu to usunęli, wiec najpierw się doinformuj, a nie taki opóźniony w rozwoju jesteś i próbujesz kogoś pocisnąć, a tylko ośmieszyłeś siebie. Ale nic dziwnego ludzi inteligentnych u mlecznego to ze świecą szukać. Wy to tylko umiecie powiedzieć leeeee #!$%@?łem ci matkę i to są himalaj inteligencji u fanbase mlekołaka.
@peter1616: No tak ktoś popierający Zyniaka to jego fan XD Akurat rozmowy były śmieszne, a niezłym bucem musisz być jeśli takie rzeczy są dla Ciebie takie złe, karygodne zachowanie XD Powiedziałem jak szukasz czegoś spokojnego to wypad na TV Trwam, albo idź na spacer ;)

PS. Jedyną osobą którą to widocznie zabolało to Ciebie, napisałem jedno zdanie, dostałem w odpowiedzi wypracowanie :D