Wpis z mikrobloga

@wilhelm99: nie rozumiem dlaczego tym płaczkom nie wystarczy wrzucenie tagów i @kleopatrixx na czarną listę. Oni chyba serio albo są konkretnie odklejeni, albo im płacą za jawne ograniczanie zasięgów i prześladowanie wyborców innej partii. Ludzie, którzy wycierają sobie mordę wolnością najchętniej delegalizowaliby partie nielewomyślne, a dla ich wyborców organizowaliby zsyłki na Syberię. Komuchy jak się patrzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A im wyższe wyniki Konfederacji w sondażach,
@USSCallisto: hmm, patrząc na to, co neuropa wypisuje na swoim twitterze o kastracji gospodarczej UE w imię klimatu, gdzie oni twierdzą, że wraz za UE taką kastrację popełni reszta świata i to UE będzie wzorem dla innych, to nie mam wątpliwości, że to zwykła agenda polityczna, która atakuje wszystkich, którzy właśnie sprzeciwiają się ekoterrorowi, a że Konfa jako ktoś mający największe zasięgi, wytyka te wszystkie absurdy polityki klimatycznej, to widzimy tego
@USSCallisto: ja założyłem profil właśnie specjalnie dlatego, żeby tę propagandzistkę Konfy dodać na czarnolisto i spokojnie skrolować tag :XXX a no i jeszcze Kempes poleciał, bo trolluje na tagu #bekazlewactwa, a te jego wysrywy nie mają nic z beczką z lewarów nic wspólnego, on twierdzi, ze PiS to lewactwo, ok, ale ja nie musze tego czytać xDDD