Wpis z mikrobloga

#dart Widać, że tag w miarę aktywny, a zatem pozwolę sobie zapytać się czy robiliście zakupy na dartshopper peel? Kupiłem lotki tydzień temu i w ogóle pojęcia nie miałem, że będą szły z Holandii. Do samej środy status zamówienia się zmieniał regularnie żeby zatrzymać się na etapie przekraczania granicy i cisza. Postnl przeprasza w statusie, że paczka nie dojdzie na czas, ale w końcu przeleciała przez granice czy nie.. nie wiem. Oni w tym dartshopper wszystko spoza PL wysyłają?
  • 9
@darrol Tak, to sklep Holenderski i wszystko stąd idzie. Zamawiałem z tej strony 5 razy, za każdym razem bez najmniejszego problemu, przesyłkę otrzymywałem po 5 dniach roboczych, raz chyba tylko tydzień czekałem ale to był okres sylwestrowo/noworoczny
Sklep ma największy wybór, ale jak koledzy napisali powyżej, z uwagi że towar idzie z Niderlandów trzeba czekać. W polskich sklepach na drugi dzień masz pakę w paczkomacze.
A po przekroczeniu granicy zwykle status zmieniają czy już dalej ich nie obchodzi o dalszym informowaniu na jakim etapie jest paczucha? Bo tak czytając opinie, to niezbyt pochlebne mają jeśli chodzi o całą realizację ()
Pobierz darrol - A po przekroczeniu granicy zwykle status zmieniają czy już dalej ich nie obc...
źródło: IMG_20230317_152142
@darrol: pierwszy raz widzę taki obrazek xD, mnie zawsze dają link do dpd
zamawiałem kilka razy, zazwyczaj się czeka około tygodnia (wliczając weekend), raz czekałem ok. 3 tygodni jak zamówienie było składane w grudniu
@rzapom: No bez jaj. Do momentu przekroczenia niby granicy wszystko sprawnie szło, aż tu nagle to. Już jakaś aktualizacja powinna być czy coś. Może jest w PL, ale Poczta Polska się obija ???? Już nawet dartshopper myśli, że dostałem paczkę, bo już by chcieli ocenę dostać za zakupy xd