Wpis z mikrobloga

#kulik #fotelbiurowy #fotelergonomiczny
Długi czas zbierałem się wyboru krzesła biurowego. Przymierzałem ich kilka, wybór padł na kulik classic pro. Sam jestem ciekaw czy będę czuł po sobie różnicę, problemów z kręgosłupem nie mam, ale praca przy biurku po 8h robi swoje i mięśnie często po całym dniu były spięte.
Co mogę powiedzieć od siebie - jeśli nie jesteście pewni wyboru, idźcie i sprawdźcie go na żywo, jeśli macie taką możliwość. Ja wybierałem pomiędzy futurą mesh a kulikiem i naprawdę, jeśli wybrałbym w ciemno futurę, po dwóch tygodniach fotel byłby wystawiony na olx. Powód? Pozycja leżąca, nawet na zablokowanym mechanizmie i pozycji jak najbardziej pionowej.
Za dwa tygodnie będę chciał tu wrócić i napisać coś więcej na jego temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tarnasivo - #kulik #fotelbiurowy #fotelergonomiczny
Długi czas zbierałem się wyboru k...

źródło: IMG_20230315_193219

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@tarnasivo: mam kulik Elegance i nie da się na tym badziewiu siedzieć. Dostałam takich boli kręgosłupa że nie byłam w stanie funkcjonować. Zmiana krzesła, 3 dni później ból jak ręką odjął. Próbuje teraz sprzedac to ustrojstwo :/ i sama już nie wiem co kupić. Future miałam I też jakos mnie wykrzywialo, ale kulik to jest po prostu tortura.
  • Odpowiedz