Wpis z mikrobloga

@Evurak: Ponoć wydarzenia z drugiej części gry mają rozbić na dwa sezony, a sezon pierwszy miał mały budżet bo hbo nie wiedziało czy serial odniesie sukces. Na drugi sezon budżet ma już być większy.
@mlody221: Ja gry nie znam, oglądałem to jak film

Obejrzałem ten ostatni odcinek, bez większych emocji - na zasadzie "co za g@#$, znowu nic się nie działo przez 90% czasu odcinka"

Jakie moje zaskoczenie i rozbawienie było ... kiedy przeczytałem, że to był odcinek finałowy sezonu

haha, po prostu ten serial jest taki cały czas- flaki z olejem i nic nowego, co bym nie widział 1000x w każdym postapokaliptycznym filmie :)
@jozinzbazin_bozy:
jestem tak samo rozczarowywany, w tym serialu prawie każdy odcinek wieje nudą i została pominięta gigantyczna ilość wątków, do tego jeszcze ta aktorka która swoją rolą też nic nie wniosła, więc nie tylko pod względem wyglądu jej wybór był nie trafiony ale i również pod względem umiejętności aktorskich.

Paradoksalnie homo odcinek był jednym z najciekawszych.
@Zielony_Ogr: gigantyczna to nie skoro w streszczeniach gry nikt o niczym wiecej nie wspomina niz bylo w serialu
@jozinzbazin_bozy jedynymi wygranymi sa aktorzy, joel zaraz zginie wiec pascal se odfajkuje nastepny serial a ten ziemniak jeszcze sie przelize z kolezanka i poodstawiaja cyrkowe lgbt az do samego konca, zarobi se pieniazki i bedzie "rozpoznawalna" "aktorka"

w sumie jak sie nie placi za ogladanie tego to nie ma na co narzekac XD