Wpis z mikrobloga

@Tyczmistrz: U mnie teraz jest naprawdę w porządku. Wychodzę z leczonej 7 lat depresji (dalej na lekach), po drodze się ożeniłem, kończę doktorat i równolegle pracuję. Dalej w niektórych aspektach życia jest #!$%@?, ale nic z nią nie zrobię - ciągle muszę reagować na jakieś odpały i akcje matki-alkoholiczki, ale od kiedy się kilka lat temu praktycznie zerwałem z nią kontakt jest dużo lepiej - a przynajmniej łatwiej, gdy się tego
@Tyczmistrz: Dzień dobry, w czym mogę pomóc? Mam żonę, dzieci, dobrą pracę, buduję dom - generalnie jestem szczęśliwy. Wiadomo każdy ma tam jakieś problemy z którymi się zmaga, zawsze przydało by się czegoś więcej, a czegoś mniej, ale ogólnie to jestem szczęśliwy.
@Berkel_88: to akurat mam bardzo podobnie. Moje pytanie wzięło się stąd, że co tu wchodzę to jest płacz i skowyt. Wszystkim źle i nikt nic z tym nie robi


@Tyczmistrz: Polecam zablokować tag przegryw - czytanie go nie wnosi raczej nic pozytywnego w Twoje życie, a właśnie dołuje
@dr3vil bez ambicji? Hm, gsyby nie ona to nie byłbym tu gdzie terwz jesrem odnośnie aspektu zawodowego. W przeciągu 3 lat awansowałem od zwykłego fizola do zastępcy kierownika. Tak, wiem, programiści 15k, dyrektorzy czy właściciel firmy to jesr moze prawdziwy wyznacznik ambicji i aspiracji ale dla mnke jest to w #!$%@? osobisty sukces zawodowy