Wpis z mikrobloga

TVP to musi być jakiś eksperyment na Polakach xD Przejrzałem sobie program telewizyjny i zwróciłem uwagę, że ramówka TVP jest dziś zawalona programami religijnymi - może nic w tym dziwnego, w końcu jest niedziela. No ale zacząłem sobie liczyć:

Dziś między 6:00 a 17:00 na TVP lecą: kilka religijnych programów publicystycznych, transmisja mszy świętej, transmisja Anioł Pański, dwa dokumenty o papieżu Franciszku, dokument o Janie Pawle II i serial o Jezusie. Podliczyłem - wychodzi łącznie 7h 55 min programów o tematyce religijnej. 72% czasu antenowego między 6 a 17 idzie na programy religijne.

Dla porównania sprawdziłem ramówkę TV Trwam. Wyszło 6h 15 min programów religijnych. Tak, zgadza się - 1h 40 min mniej religii niż w TVP.

Rozumiecie to? xD Na TVP w niedzielę leci więcej programów religijnych niż w telewizji religijnej xD Nie wiem, może się mylę, ale chyba nie tak powinna wyglądać opłacana z podatków i "obowiązkowego" abonamentu telewizja publiczna w świeckim państwie.

#tvp #tvpis #tvpiscodzienny #telewizja #ciekawostki #polska
Szab - TVP to musi być jakiś eksperyment na Polakach xD Przejrzałem sobie program tel...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Szab: najlepiej to wyglada jak stoisz z boku i porownujesz 1 z info. Na 1 ,,szacunek sie nalezy i tolerujemy kazdego" a na info szczucie. Oni mysla, ze poza swoja widownia ludzie sa tak glupi, ze nie zauwaza hipokryzji?
  • Odpowiedz