Wpis z mikrobloga

@Kot89: podobno ma ciekawsze rzeczy niż streamowanie i ostatnio miał być jego ostatni stream ;D
ten pet jest tak żałosny, że szkoda go już tutaj chyba promować.... niech uschnie jak mój kwiat, którego przestałem podlewać ;)
btw. wszedłem sprawdzić, 1,5k widzów a chat jakby zdechły :D
i tak jak przepowiadało dużo osób, zaczął promować hazard :/
@Takinickk: dlaczego ci tagi przeszkadzają? wytłumacz chociaż trochę logicznie co cie tak badrują tagi? Wszyscy piszą o tagach, że jest dużo pod postem to i ty? cz masz jakiś konkretny powód w którym przeszkadzają ci duża ilość tagów? wytłumacz czy nie potrafisz?
@pawelswd: o to, że cwaniakował i i doprowadził do tego, że się skończył.
Czy, aż taki jest zarobas to nie wiem(być może), ale samochody w leasing, chate wynajmuje i #!$%@?ł, że nie musi streamować i, że kończy, a jednak nadal ssie za donate-y :D Mnie po prostu strasznie cieszy jak takie cwaniaki dostają po dupie i muszę zderzyć się z rzeczywistością, bo do monitora był kozak, a teraz już nie ma
@heesecake: ale ty #!$%@? populistyczne głupoty. Po pierwsze to za jedną walkę w FAME dostał 780 tyś zł(nie wiem czy netto) po drugie zarzucanie streamerowi, że żyje z donejtów to tak jakby zarzucać piekarzowi, że żyje ze handlu bułkami. Po trzecie on i tak przecież zarabia więcej niż 90 % branży streamerskiej.